Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez jo otlet?

Szerintetek ez jo otlet?

Figyelt kérdés

Ma volt nalam a vedono es tanacsot kertem a baba altatasaval kapcsolatban.A fiam 5 honapos anyatejes bar mar hozzataplalunk....este cicin alszik el es kb 40 perc vagy max 1 ora mulva ebred...mellem kell tenni vagy pici cici kell neki ujra es alszik tovabb.ha visszateszem az agyaba akkor alszik kb 40 percet es ujra felkel...ez megy minden ejjel.az also fogai kint vannak a felsok hamarosan kibujnak de nem sir ejjel se nappal tehat nem hiszem h a foga miatt kelne..mar nagyon faradt vagyok :(

A vedono azt tanacsolta hogy apa keljen fel hozza par ejszakat adjon neki pici teat vagy cumit.Mert a vedono szerint ez nem az evesrol szol hanem rolam...de en igy semmit nem tudok pihenni es van egy nagyobb gyerkoc is akivel foglalkozni kell...volt valaki aki kiprobalta ezt a modszert?vagy volt valaki hasonlo helyzetben?muvel oldottatok meg?

Koszonom a valaszokat!!!!!


2013. máj. 14. 11:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%

Ugyanebben a helyzetben vagyok, bár és sajnos egyedül nevelem, nincs apuka aki helyettesíthetne.

Nekem nem vált be se a homeopátiás nyugtatóbogyó, se a ringatás, se a sírni hagyás, se az, hogy beveszem magam mellé az ágyba.

Csak cicin alszik vissza, de így is újra felkel, egyre borzalmasabbak az éjszakáim, fogalmam sincs, mi lenne a megoldás, túl kell élni valahogy.

A kiborulás szélén már arra is gondoltam, hogy kőkeményen benyugtatózom, leütöm, vagy csak hagyom a fenébe, kimegyek a lakásból is, csak szűnjön már meg ez a vinnyogás. Már nagyon ki vagyok készülve tőle.

2013. máj. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Koszonom az oszinte valaszodat.En nem szeretnek sokat csak 3-4 orat legalabb rendesen melyen aludni....hogy birjam a masnapot...de nem sajna nincs ekkora szerencsem :(

Nem is ertem h o hogy birja ilyen keves es ilyen feluletes alvassal...

2013. máj. 14. 11:41
 3/19 anonim ***** válasza:

"de nem sir ejjel se nappal tehat nem hiszem h a foga miatt kelne"

De miből gondolod,hogy nem a fogai??Azért mert nem sír??Attól még lehetnek a fogai!

Én kipróbálnám a chamomilla vulgaris 15 ch homeó bogyót,az nagyon jó fogzásra!

2013. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

1. vagyok

Pont a kamillás homeós bogyót vettem, tegnap már 2*5 szemet is beadtam neki, de eredmény semmi.

Ezt csak azért írom, mert babája válogatja, kinek mi használ.

Egy próbát mindenesetre megért, nem drága, 700 valamennyibe kerül.

2013. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Hat ha a foga jon es amiatt kel akkor miert alszik vissza rogton ahogy magam melle veszem? Vedono szerint nem lehet mindent a fogzasra fogni
2013. máj. 14. 11:46
 6/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a pörgő macijaira alszik el, de a kedvenc macijának is ott kell elnni a kiságyba. Odabújik hozzá, kis hát simi és alszik is. Meg szokott ébredni, de olyankor csak a dudit a szájába teszem és alszik tovább.
2013. máj. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
38%

Sztem próbáld meg! Lehet, hogy igaza van a védőnőnek!

1-es egy kicsit túl durva, amit írtál.. még ha így is van, én nem írtam volna ki, és remélem, szégyelled magad.. :/ pontozzatok le nyugodtan, de eléggé kikerekedtek rajta a szemeim.. :S

2013. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is detto ilyen volt. Neki 4 hónaposan kezdődött a 40 percenkénti kelés, először csak éjfél után, majd már éjfél előtt is. Ő már akkor tápszeres volt, de nálunk nem jött be, hogy apa ment át hozzá. Ugyanúgy kelt. Sokmindent próbáltunk, Viburcol kúp, Chamomilla, tea, cumi, semmi nem jött be. 10 hónapos korától kicsit jobb volt. Már átrendeztük a Feng Shui szerint a szobáját kb :)) (pedig nem hiszek benne amúgy). Valamennyire jobb lett, talán, hogy máshova került az ágya, azért. De igazából másfél éves korától úgy lett határozottan jobb, hogy nem mentünk be minden nyekkenésre. 3x-4x annyit vártunk, mint szoktunk.
2013. máj. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Koszon a valaszokat a tapasztalatokat.Probaltuk a nyuglodest vagy is h nem vettuk ki azonnal hatha magatol elalszik...de nincs szivem szenvedni hagyni....

Hajnalban mar annyira faradt vagyok h egyszeruen elalszom en is a szopi alatt es ott marad mellettem....de ez nem jo mert ezt szokja meg..es ezt nem szeretnem azert van neki us agya h abban aludjon nem az enyemben...lehet h most masok rossz anyanak hisznek..de hogy legyen az ember turelmes nyugodt hogy tanitsam fejlesszem a gyerekem ha almos vagyok faradt es nyugos

2013. máj. 14. 11:59
 10/19 anonim ***** válasza:

Nekünk is ez volt. Alányom éjjel 10szer is kelt.

Nekünk az vált be, hogy magam mellé vettem. Mellettem aludt. Után mintha elvágták volna, max kétszer kelt, de szinte fel sem keltem, csak benyomtam a cicit. Majd redukálódott egy kelésre. Most 14 hónapos, már a saját ágyában alszik, egyszer sem kel fel. Nekünk ez vált be, hogy ne legyek zombi.

2013. máj. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!