Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megmelegíthetem újra a bébiételt?

Megmelegíthetem újra a bébiételt?

Figyelt kérdés
Megmelegítettem de nem ette meg, 10 hós a babám.
2013. máj. 14. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Ha nem eszi meg, és hűtőbe teszed, még másnap is odaadhatod.
2013. máj. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 gabszem ***** válasza:
persze, a legtöbb bébiételt két napig is tarthatod a hűtőben lezárva.
2013. máj. 14. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

De már egyszer meg lett melegítve az nem gond?


Köszönöm a válaszokat!

2013. máj. 14. 13:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Én úgy tudtam, hogy ha már megmelegítettem, azt már nem melegíthetem neki még egyszer. Főleg ha abból már kanalaztunk is, végképp nem rakom be a hűtőbe, hogy jó lesz még a maradéka holnapra! Én ilyet soha nem adok neki, max megeszem a maradékát!

Illetve ha kérdéses, hogy megeszi e, akkor csak féladagot veszek ki neki és melegítem meg, ha kell még, akkor melegítek még hozzá.

Szerintem ezt is, mint sok más dolgot, mindenki maga mérlegel, hogy hogyan adja a babájának. Én az ilyenekre azért figyelek, és nem adom a picimnek az újramelegítettet!

2013. máj. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én másnap még odaadtam, sose lett baja a babámnak. 2.voltam.
2013. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, eddig én sem adtam oda a már egyszer melegített ételt, de most olyan fáradt volt, h nem evett, én meg a sok konyhamalacoskodástól fogok meghízni!:D
2013. máj. 14. 13:27
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
én nem adtam és nem is adom a már melegítettet, inkább készitek kevesebbet a tányérkájába és ha kell, teszek hozzá. ahányszor melegíted, annyiszor kap hot és indulhatnak be benne esetleg "bomlási" folyamataok, vagy annyiszor éri a mikrohullám, ami szintén elég megoszto kérdés, hogy egészséges-e.
2013. máj. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!