Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez a gyerekágy?...

Szerintetek jó ez a gyerekágy? Esetleg van valakinek ilyen vagy hasonló?

Figyelt kérdés

Kislányom 21 hónapos és egyszerűen nem fér el a kiságyában. Olyat vettünk neki amelyik átalakítható, de sajnos sem matrac nem kapható hozzá, sem előrébb nem vagyunk, mivel széltében nem fér el. Beakad a lába a rácsba ha forgolódik. Szeret forgolódni, ezért úgy döntöttünk egy új ágyat kap. Mindenhol megnéztem és ez a legolcsóbb és legnagyobb. Szerintetek jó?


[link]


2013. máj. 14. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van, és szuper. Kisfiam 13 hónapos korától használja, mert a rácsosat utálta.

Elvileg 50 kilóig van kalibrálva (legalábbis a miénkre ez volt írva), de én mindig mellé fekszem éjjel ha szopizik, meg amíg este elalszik, pedig ketten együtt 67 kilók vagyunk :).

Nálunk nagyon bevált.

Én a keretére (vagyis a két leesésgátló részre és a fejénél lévő támlára) összehajtott pokrócokat terítettem, hogyha esetleg felül éjjel és felborul, ne üsse meg a fejét, de szerencsére még nem volt ilyen.

Ja, meg a fejéhez tettem egy szopi párnát, mert ő addig megy fölfelé az ágyon, amíg a feje bele nem ütközik valamibe, és nem akartam, hogy a fába ütközzön, valamint így ha felül és hanyatt dobja magát, nem üti meg a támlába a fejét (mondjuk ott is pokróc van, de azért biztos ami biztos).

2013. máj. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó és biztosan kényelmes is...ami nem mindegy!Használjátok egészséggel!
2013. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A két nagyobb gyerkőcömnek (5 és 3 évesek lesznek nyár végén) ilyen van, másfél éves korukban kapták. Nagyon szeretik mindketten. Több méretben állítható a hossza. 1m, 1,5m, 1,8m. Kezdetben a kisfiam a legkisebbre állítva használta, sokáig nem is engedte, hogy széthúzzuk nagyobbra, pedig hosszú gyerkőc, de imádott benne kucorogni. Most mindkettőnek a középső méretre van állítva. Nagyon elégedett vagyok az ággyal, a legkisebb is ilyet fog kapni, ha majd aktuális lesz.
2013. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, mi itt vettük:

[link]

2013. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!