Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti miből adnátok az anyatejet,...

Ti miből adnátok az anyatejet, ha nem kell a cumisüveg sem? Többi lent.

Figyelt kérdés
A kisfiam lassan 7 hónapos. Vásárolom neki az anyatejet, így cumisüvegből kapja a kezdetektől. Már csak reggel és este kap, de kínlódás az egész. Nappal szépen eszik kanállal. Éjszakákat többnyire átalussza. De a cumisüvegből való evés pár hete szenvedéssé vált. Se az anyatej,se a tápszer nem megy be. Viszont a teás, vagy vizes cumisüvegből meg szívj a teát,vizet rendületlenül. Próbáltam bekanalazni neki az anyatejet, úgy megette.Nem tudtok valami ötlettel szolgálni, hogy hogy lehetne vele megetetni az anyatejet?Mert amíg tudok venni, azt adnám neki.Pohárból való ivás kizárt. Csőrös pohárral meg csak szórakozik.Segítsetek!!!

2013. máj. 14. 14:45
1 2
 1/11 Kerria ***** válasza:
csőrös (itatós) pohár?
2013. máj. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Kerria ***** válasza:

mármint úgy akartam írni, hogy szoktasd hozzá a csőrös pohárhoz...

több fajta van, van amiből iszik a lányom, valamiből csak kiköpködi. Lehet nálatok is ilyesmi van.

2013. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azzal sem megy, más ötlet kéne. Kanalazni meg nem szívesen kanalazom,mert fele mellé megy,mert kilöki a kezemből, és őszinte leszek, nem olcsó a pótolhatatlan anyatej,nekem.
2013. máj. 14. 14:47
 4/11 A kérdező kommentje:
és az az érdekes, hogy a teát,vizet meg simán megissza cumisüvegből.
2013. máj. 14. 14:48
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátnőmnél láttam, hogy valami egyéb módon etette a babáját a lefejt tejjel. Valami kis kémcsőhöz hasonló cuccal, de nem akarok hülyeséget írni! Azt mondta, a patikában kapni. Szerintem kérdezz rá így, hogy cumisüvegen meg kanálon kívül hogy adhatnád a tejet, tutira segítenek, mert én tényleg nem emlékszem, hogy miféle eszköz is volt az.
2013. máj. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És ha a vizes/teásba tennéd?


Nekem se akarta cumisüvegből inni,igaz az tápszer volt,de a vizesből ivott vizet,teát.Átöntöttem abba,abból megitta.annak másmilyen volt a cumin a lyuk...

2013. máj. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki esetleg egy másik típusú cumisüveggel.
2013. máj. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egyedül a MAM-os cumisüveget fogadja el,már 3 félét próbáltam,de csak ez kellett!!!Nincs külön teás,vizes,anyatejes,amelyik épp üres,abból kapja.
2013. máj. 14. 14:57
 9/11 anonim ***** válasza:
Én sajnos csak a poharat tudnám javasolni,az én fiam 6 hós kora óta semmi másból nem iszik.Cumisüvegből talán,két hetes koráig volt hajlandó(utána szerencsére beindult a tejem),a mindenféle csőrösökkel csak játszott,és kiborogatta,viszont a feles pohárból gyönyörűen ivott.Bár látom kizártad,lehet,hogy egy próbát mégis megér.
2013. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most este, kipróbáltuk a poharat.Csak a nyakába ment, nem a szájába. Úgyhogy sinlacot kevertem bele, hogy kicsit sűrűbb legyen, és bekanalaztam. Összesen 110 ml anyatej volt.Nem sok, de ezt sem cumizta be. De minden este és reggel ezt játszam vele????Holnap csőrőspohár tanulás lesz, de ahogy eddig sem tetszett neki, lehet ezek után sem fog. Tudtok nagyon jó márkát ajánlani, ami csöpögésmentes????És nem horribilis összegű?Egyszerűt próbáltunk már, MAM-os jó szerintetek???
2013. máj. 14. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!