Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meggyet hogyan vezetted be?...

Meggyet hogyan vezetted be? Mihez adtad? Héjával vagy anélkül?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Az első gyümölcsök között van, de szerintem elég savanyú lehet egy babának magában. Azt hiszem, édes almával kevertem. Majd amikor már evett husit, almával, krumplival és husival turmixolva kapta főzelékként.

De keverheted banánnal is.

2013. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok: a héjával együtt adtam, a turmixgép simán eldolgozta, a pocaknak sem volt gond. Macerás is lenne leszedegetni a héját.
2013. máj. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Héja nélkül adtam gesztenyével, elég korán. Imádta a lányom.
2013. máj. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10 hónaposan ette egészben (mag nélkül persze!) Előtte nem adtam, mert savanyúnak gondoltam.
2013. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És egy két szemmel kezdtétek és növelve másnap a mennyiséget, vagy ebből elég amúgy is ennyi,mert savanyú?
2013. máj. 14. 15:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Én magában adtam, 6 hónapos, rögtön az alma után, simán betolta mosolyogva, azóta is eszi.
2013. máj. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és héjával, simán turmixoltam. Utolsó.
2013. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam imádta kicsi korában is a savanyút. Meggyet banánnal, almával, vagy krumplival és husival kapott. A héját a turmix elintézte.
2013. máj. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!