Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom 2 napja volt 9...

Kislányom 2 napja volt 9 hónapos; baj ha még nem mászik és nem is ül csak kúszik?

Figyelt kérdés
Kúszva eljut, ahova szeretne és ennek nagyon örül. Forog és dumál és nagyon ügyesen tapsol és integet de se nem ül se nem húzódzkodik. Baj ez?
2013. máj. 14. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi baja a gyereknek!
2013. máj. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8,5 hónapos a lányom,nem kúszik,nem mászik,egyedül csak a babakocsiban tudja magát felhúzni.Forog minden irányba,ő így jut el ahova akar :D Pápát int ő is.Szerintem még nincsenek elkésve
2013. máj. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmi baja :D

az én lányom 10,5 hónaposan ült fel. Már untam, hogy mindenki azt kérdezte, mikor babakocsiztunk, hogy altatom-e, azért van döntve? _Nem, csak még nem ül,és kerekedett a szemük.

De nem gond. Az azóta eltelt 4 hétben viszont elkezdett mászni, feláll, és két lépést megtesz a kiságyban. Szóval behozzák, nyugodj meg! Nem egyformák, egyik hamarabb, a másik később. A mieink kicsit később, de így tökéletesek :D

2013. máj. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azt tudom, hogy a babának nincs baja, egészséges, de hogy lassan fejlődik e a fizikai képessége vagy sem, ezt nem tudom sajnos.
2013. máj. 14. 17:38
 5/7 anonim ***** válasza:

A Dévény alapítvány kiadványa sokat segíthet. Ha aggódsz vidd el egy gyógytornászhoz, az majd megmondja. :)

[link]

2013. máj. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jesszus nehogy elvidd bárhova is, teljesen jól fejlődik, teljesen jó ütemben!
2013. máj. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 hónaposan kezdett kúszni, 9 hónaposan állt fel, 10 hónapos kezdett mászni, néhány nap múlva ült. És csak 16 hónaposan indult el. Semmi gond nincs a babáddal! Én az elindulás miatt aggódtam...
2013. máj. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!