Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejet melegítés után...

Anyatejet melegítés után meddig lehet felhasználni?

Figyelt kérdés
A hűtőből kivett és felmelegített anyatejet mennyi időn belül kell felhasználni?
2013. máj. 14. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Míg ki nem hűl!

Mégegyszer nem szabad felmelegíteni

2013. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom rögtön felhasználni, csak órák múlva? Holnap el kellene mennünk itthonról a picivel pár órára, és vinném magammal a tejet, arra gondoltam. Nem fog megromlani, ha mondjuk 10-kor megmelegítem, de csak délben kapja meg, ugye?
2013. máj. 14. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Melegen fogod tárolni termoszban, vagy miért kell 10-kor már felmelegíteni?


Amúgy én is lefejt tejet fogok vinni magammal csütörtökön, kórházi vizsgálatra viszem a fiam, én nem szoptatok nyilvánosan.

Hűtőből kiveszem a tejet és úgy viszem, nem melegítem.

2-3 órát simán eláll kinti hőmérsékleten.

Úgy szoktam csinálni, hogy kb. 20-30 perccel azelőtt, hogy odaadom neki a tejet, a cumisüveget beteszem a ruhám alá, vagy a hónaljamhoz, így a testem felmelegíti.

2013. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért akarnám felmelegíteni akkor, mert akkor indulunk itthonról kb., és nem akartam hideg tejet vinni.
2013. máj. 14. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam mikor kórhazba vittük ellenörzésre, hogy literes termoszba vittem forró vizet meg egy kis müanyag tárolóedényt és abba melegítettem meg neki. az anyatejet meg egy kicsi hűtőtáskába vittük, így biztos nem lett baja.
2013. máj. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!