Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaptól lehet kenguruba...

Hány hónaptól lehet kenguruba hordani menetiránnyal megegyezően hordani a babát?

Figyelt kérdés
2008. jún. 17. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A menetiránnyal megegyezően kb. 6 hónapos kortól.
2008. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kenguruban ahogyan neki tetszik szerintem kb 3-4 hónapos kortól hordhatod a babádat. lényeg ne órákat töltsön benne, mert nagyon elfárad és aludni sem tud úgy igazán pihentetőt. Én mindkét gyerekem 4 hónaposan kezdtem így hordani, nekem háttal voltak, mert úgy tudtak nézelődni. Ilyenkor már biztosan tartják magukat. De pl 1 óra kenguruzás után elfáradnak. Olyankor jó ez amikor valamiért szükséged van mindkét kezedre.

2008. jún. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hónapos korától a menetiránynak háttal lehet hordani, 6 hónapos korától pedig a menetiránnyal megegyezően.
2008. jún. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából 6 hónapos kortól. Bár én nem szeretem úgy, mert elég hamar elalszik kenguruban, hacsak nem épp alvásból ébredt, és ha kifelé néz, akkor előrebukik a feje. Akkor szoktam menetiránnyal szemben betenni, ha éppen akkor ébredt, és mondjuk együtt visszük le a kutyát.
2008. jún. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez a közlekedés rovat!

Éppen ezért gondolom, hogy az autóban akarod kenguruban szállítani! Ebben az esetben, ha csak egy mód van rá tedd be egy hordozóba, abban lehet biztonságosan rögzíteni a babát! Ha a kenguruban van, csak rajta keresztül tudod az övet bekapcsolni, és egy erős fékezésnél sérülhet! Öv nélkül meg mégjobban!

2008. jún. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerkesztők csak azért tették be a közlekedés rovatba, mert nem értik a kérdést. Volt már ilyen.
2008. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!