Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vinnétek magatokkal a...

Ti vinnétek magatokkal a kilenc hónapos babátokat júniusban Ciprusra?

Figyelt kérdés
Van valakinek babás utazásos tapasztalata? Párommal filózunk már egy ideje, de a tesója ott él és nagyon szeretné meglátogatni, aki leginkább a kisfiunkra kíváncsi.Tanácsok?
2013. máj. 15. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
miért nem jön a tesója?nem vinnék ilyen hosszú útra egy 9 hónapost és nélküle se mennék
2013. máj. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tud jönni, mert dolgozik és most van a fő szezon. hát ez az, hogy én sem mennék nélküle, viszont a férjem már nagyon beleélte magát :)
2013. máj. 15. 18:49
 3/12 anonim ***** válasza:

én nem a hosszú úttól félnék, hanem attól, hogy mit eszik? szopizik még? akkor kicsit jobb, de mégis....

barátnőm 2 évessel volt Tunéziában, aki még szopizott, és ott csak anyatejet kapott gyakorlatilag, így jó volt neki.

a nyers gyümölcs, zöldség veszélyes lehet, nem tudom, hogy lehet ott venni üveges bébiételt, vagy vinni lehet-e annyit repülőn?


de inkább jöjjön a nagybácsi/nagynéni

2013. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Cipruson nagyon kell figyelni, hogy mit esztek-isztok. A víz a legtöbb helyen ihatatlan, csak palackost lehet inni. Mi a gyümölcsöt is azzal mostuk.


A melegről nem is beszélve. Bár ez függ attól, mikor mentek.

2013. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat, figyelmetlen voltam. Június... hát, talán belefér. De nagyon meleg van akkor is. A légkondi meg szintén nem épp baba-barát ugye.
2013. máj. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron az akkor 1 éves fiúnkkal Olasz o-ba mentünk nyaralni. Kocsival mentünk, éjjel, gy aludt végig az úton. Vittem neki minden napra üveges bébiételt, és tejpépet is. Palackozott vizet vettünk kint, ahogy joghurtot, pékárut is. Nem volt semmi gond. Szerintem nyugodtan menjetek el, jót fog tenni nektek is egy kis kikapcsolódás.
2013. máj. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 gabszem ***** válasza:
sokan visznek ilyen kis babákat még messzebbre is. én azt tudom, hogy 15 hós kislányom még egy 1 órás autóutat is végighisztizik, szóval mi idén még nem megyünk távolabbi helyre ,max Balcsi.
2013. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahogy a szívetek diktálja, én nem tudtam volna itthon hagyni, de ismerek olyan családot is, ahol a gyerekkel még nem voltak külföldön, mert nekik az nem pihenés (őket sem ítélem el). Mindenkinek magának kell érezni, hogy mennyire tud laza lenni, mert a gyerek rögtön megérzi, ha feszült vagy. Én arra figyelek minden utazásnál, hogy szigorúan tartsuk a napirendet. Mi 8 hónaposan vittük a fiunkat először hosszabb útra Horvátországba, autóval. Énekeltünk, játszottunk és nagyon sokat aludt az úton. (nappal utaztunk) 10 hónapos volt, amikor Portugáliába mentünk vele repülővel, Brüsszeli átszállással. Brüsszelbe be tudtunk menni vele vonattal várost nézni. Mindenhol lehetett jó minőségű (Hipp) bébiételt vásárolni. 1,5 éves volt amikor egy 5 napos Római városnézésre vittük, itt már ő is aktívan részt vett mindenben és élvezte, majd 7 napot hajóztunk a Földközi-tengeren, minden nap valahol megálltunk várost nézni. Két hónappal korábban pedig Bulgáriában voltunk autóval 14 órás út. Sokat matricáztunk, mondókáztunk, és legnagyobb meglepetésemre hiszi nélkül bírta az utat, a nyaralás részét meg nagyon élvezte, hiszen ilyenkor vagyunk a legintenzívebben együtt, mint család (nincs telefon, munka) csak mi hárman.
2013. máj. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én babám most 8 hónapos, Siófokra megyünk minden évben nyaralni, de idén kihagyjuk. Ciprusra pláne nem vinném...
2013. máj. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ott is lehet bébiételt kapni, mégsem fekete -Afrika. ÉN mennék, biztos lesz egy-két rázós helyzet, de a babák azért könnyen alkalmazkodnak.
2013. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!