Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmanos 100 gr-os babapuding...

Rossmanos 100 gr-os babapuding elég egy étkezésre? Uzsonnára adtam de elég kevésnek tünt. Laktató egyálltalán? Eddig tejpépet vagy gyümit kapott.10 hónapos.

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem elég. Az csak desszert. Én ebéd után adom a fiamnak 8 hónapos.
2013. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez babafüggő. Az első válaszoló 8 hónapos babája megeszi ebéd után, az én 9 hónaposomnak az ilyenek 2 étkezésre sem mindig fogynak el. Pont ilyet még nem evett a lányom, de örülök, ha 70-80 gr tejpépet megeszik egyszerre. Tegnap tízóraira 35 gr gyümölcsöt evett, úgy hogy előtte 3 és fél órával kapott tápszert.

Csak azt akarom ezzel mondani, hogy próbáld ki. Szerintem van annyira laktató a babapuding, mint a gyümölcs, vagy a tejpép.

2013. máj. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam 11 hónapos, és egy ideje ilyen (vagy Nestlé, Humana, vagy ami akciós) babapudingot adok neki ebéd (főzelék husival) után desszertnek. Uzsira pedig megeszik egy szelet (vajas, májkrémes stb.) kenyeret meg után egy krémtúrót (130 g). De pl. estére, ha hajlandó vacsizni, elég neki ennyi.

Persze nem kap ilyen sokszor, naponta csak egyszer, ált. ebéd után, viszont ő csak 3x esetleg 4x eszik egy nap, de akkor egyszerre elég sokat. Ilyen típus, ő alakította így, nem én.

2013. máj. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!