Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél bevált a viburcol kúp...

Akiknél bevált a viburcol kúp hogyan adta és hány nap után segített?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hónapos, 8 foga van, ebből 6 két hónap alatt bújt ki. Nagyon megviseli és most a 8. fog után sem lett semmivel nyugodtabb az éjszaka. Van, hogy semmit nem alszunk, de a minimum ébredés egy éjszaka 15-20 6 óra leforgása alatt. A krémek és a chamomilla 15 ch semmit nem használt. Még a nurofen sem. A viburcolt is próbáltuk már korábban, nem vettem észre javulást, de most mégis tennék egy kísérletet hátha...

2013. máj. 16. 17:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor a kislányomnak adtam,akkor mindig fürdés után beadtam neki, és a vacsi (tápszer) után el is aludt, és nyugodtan aludt éjszaka. Amúgy ő nagyon jó alvó,csak a fogak szokták megviselni. Szóval szerintem kb fél óra alatt ki kell hogy fejtse a hatását,ha használ.
2013. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!