Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Már egy hónapja könyörög a barátnőm,hogy kijött a jó idő -az ő kislánya 2 hónapos az én kisfiam pedig 4,5 hós- hogy csináljunk egy kinti is kerti partit,persze úgy,hogy fürdés-evés-elaltatást mindenki megcsinálja és csak aztán kezdenénk,annyi,hogy a nagyik vigyáznának a kicsikre. Olyan fura érzések keringenek bennem,még egy fél nap időre se hagytam összesen itt a kisfiamat anyukámra,pedig megbízom benne. Csak egyszerűen fura. A mellettünk lévő városban laknak,tehát ha van valami max 10 perc alatt otthon lennénk. Nem mondom kellene valami kikapcsolódás,de egyszerűen nem tudom,elmenjünk-e,jól fogom magam érezni vagy sem...a párom nagyon menne,pedig Ő már többször elment a barátaival,de én másként élem ezt meg...szerintetek bevállaljam?

Ja a kisfiam ha elaludt általában hajnal 4-5 között ébred akkor pedig már bőven itthon lennénk :)


2013. máj. 16. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelmű,hogy igen! Fontos,hogy kikapcsolódjatok. Anyukák,apukák vagytok,de ugyanakkor férfi és nő is! :)
2013. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Férjed mit mond?


Ez szerintem jó alkalom. Barátokkal vagytok, nem vagytok időhöz kötve mint mozi vagy színház esetén. Ha tényleg gáz van, senki nem fog megsértődni ha hazamentek.


Mi mennénk.

2013. máj. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

megértelek...első babával én sem mertem még így kiruccanni...

Most a 2. lassan fél éves és már hagytam anyumra 2-3 óréra 2 szopi között,hogy férjemmel és barátokkal beüljünk valahova.

Ha adódna ilyen esti buli,bevállalnám!!

2013. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!