Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, aki úgy érezte...

Van olyan, aki úgy érezte mindig is, hogy anyának született? Nem tudom, hogy jó vagy rossz-e, hogy ezt érzem?

Figyelt kérdés
Lehet nem a legjobb kategória. Kislány korom óta csak arra vágyom, hogy legyen egy kisbabám, mindig is ez (volt) az álmom. Most 23 vagyok, hamarosan már szeretnék, remélem nem baj, hogy ennyire túlságosan szeretnék már gyereket, de úgy érzem, ez a vágyam, ez az életem értelme, akkor lenne teljes az életem, ha lennének gyerekeim.
2013. máj. 16. 20:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is sokáig, sokszor éreztem így, mindig is több gyereket szerettem volna, később a sajátjaim mellé örökbefogadni, aztán a sors szép lassan írja át ezeket az álmokat :(
2013. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is igy voltam vele mindig és vagyok is. Csak sajnos van egy hormon betegsgem igy nem sikerült még. Ez a sors fintora, sosem vágytam másra (se karrierre se semmi ilyesmire, ha minden jól megy nem is megyek amjd vissza dolgozni sokáig ha végre telejsül) és meg is kaptam minden mást az élettől csak ez az egy dolog amiért meg kell kűzdenem. De biztos ennek is meg van az oka. Ember tervez Isten végez.
2013. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, és tudom, hogy hülyeség, hogy erre gondolok, amikor most még nem akarok szülni, meg még nem is próbálkozunk, de szinte rettegek, hogy nem fog összejönni, így nem jó hozzáállni, tudom... :/ Csak nem tudom, ezt hogy küzdjem le...
2013. máj. 16. 20:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 9 éves korom óta odavagyok a gyerekekért.Unokaöcsém születése után majd kiugrottam a bőrömből.Már akkor is a kismamáknak szóló könyveket nézegettem.Ahogy idősödtem,amikor mentünk boltba mindig nézegettem babaruhákat is + érdekeltek a pelenka és popsitörlő árak meg ilyesmi :D

Ha az útcán láttam egy babát,mindig megfigyelgettem és jó érzés öntött el.

Egész életemben vártam,hogy nekem is babám legyen.Ahogy telt az idő fontos lett a suli,majd lett egy barátom is.A baba téma kicsit háttérbe került,bár mindig az volt az eszemben,hogy amiért ennyire akarom nekem biztos nem lehet soha sem gyerekem.

Erre ehónap 13-án 5napos mensikésés után pozit teszteltem.Váratlanul ért és korábban jött a kelleténél,de marad és mi vagyunk most a legboldogabbak a világon :)))

Ma voltunk először ultrahangon, 5+1 hetes és 4mm :) bár még csak a petezsákot látta.3 hét múlva már jóval nagyobb lesz és a kicsi szíve is verni fog.

18L


Ja,és egyártalán nem baj,hogy ezt érzed :) Mivel engem is mindig ezt érdekelt,erről a témáról már rengeteget olvastam és pesztrálkodtam is,nem félek annyira a baba ellátásától sem :)

2013. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem elég nagy családom van, nem volt kérdés soha az életemben, hogy számomra a családom a legelső. Sok gyerek, tiszta otthon, becsületes rendes gyerekek. Én az út elején járok, tavaly házasodtunk most 14 hetes terhes vagyok. Még nem terveztük a gyereket, de mi is elkezdtünk próbálkozni mert rettegtem, hogy nem fog elsőre sikerülni. Hát elsőre sikerült, aztán sajnos ő nem maradt velünk. De a mostani csöppem szintén az első próbálkozásra sikerült és vele semmi baj, szépen növekszik a pocakomban. Nem bánom, hogy már most jön, de a másodikkal és a harmadikkal még várunk egy kicsit.
2013. máj. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is az anyaságot, a családot láttam és látom az élet legfőbb értelmének. Három gyerkőcünk van, 5, 3 és 1 évesek lesznek pár hónap múlva. Remélem, itt nem áll meg a dolog és lesznek még gyerekeink. :-)

Ja és én is tartottam tőle, mi van, ha nem jön össze - mindhárman elsőre megfogantak. :-)

2013. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
:) jaj, de jó ilyen jó híreket is olvasgatni!! :) nekem is vannak a családban is kisgyerekek, keresztfiam is, és a párommal imádjuk! :) én is a boltokban is sokszor nézegetem a babaholmit is, de azért nem vagyok rákattanva. :D csak most, hogy megint itthon vagyok és lett egy kis szabadidőm, újra foglalkoztat a téma. Én is gondoltam arra, mi van, ha nem sikerül elsőre, akár évek telnek el, akkor már most el kéne kezdeni :D de ezt nem lehet tudni előre :(
2013. máj. 16. 21:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Én már oviban is csak úgy gondoltam, lesz egy fiam és egy lányom, ez tény, így lesz...Gimi végén már meg voltam őrülve, hogy mennyire szeretnék, de a józan ész féken tartott, és tudtam, hogy nem az a gyerekeim apja, akivel akkor jártam. 1 év múlva megismertem, aztán főiskola, diploma után belevágtunk a babaprojektbe. Meg is született a lányom, 26 voltam, nem sokkal idősebb nálad. A semmire nem akartuk vállalni, és jól tettük, hogy megteremtettük az alapokat. Azóta van egy fiunk is, és így teljes az életem. Ezt mindig is éreztem, és igen, sok embernek ez a normális. Te is ilyen vagy.
2013. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi, kedves utolsó. :) biztos sok örömed lehet Bennük :)) ha úgy vesszük, mi is már csak az "utolsó simításoknál" járunk. szerencsére van saját lakás, kocsi, munka páromnak, már csak nekem kell, és akkor remélem, jövőre már próbálkozunk, de jó lenne!
2013. máj. 16. 21:41
 10/12 anonim ***** válasza:
Imádom Őket! Sok sikert Neketek!:) Hidd el, szinte mindenki aggódik, hogy mi van, ha nem sikerül. Ez is normális.:)
2013. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!