Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Autós gyerekülés kérdés?

Autós gyerekülés kérdés?

Figyelt kérdés
Kisfiam 9 hónapos stabilan ül már majdnem 2 hónapja 10 kiló. A hordozóba már nem fér el, ezért vettünk neki és gyerekülést 9-18 kilóig. Szabad már menetiránynak megfelelően bekötni? A 0-18 ülést azért nem akartam, mert szerintem nagyon gyorsan kinőtte volna, hiszen már 81 centi.
2013. máj. 17. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
hátsó ülésre
2013. máj. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyértelműen hátra tenném.
2013. máj. 17. 12:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet!
2013. máj. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem.


Eddig csak a hordozóban ült és abban volt bekötve menetiránynak háttal.

Most megvan az ülés és most gondolkodtok, hogy még maradjon a hordozó vagy az ülésbe menetiránynak megfelelöen bekötve.


Èn azt mondom 9 hósan még elég korai. Elsö lányomnál mjadnem 12 hós volt. Másodiknál nehezebb, ö rengeteget nyafogott, így most a héttöl (10,5 hós) tettük rendes ülésbe.

10 kilósan azért nem egy óriás bébi 8habár kicsinek sem kicsi), szerintem simán el kell még férnie. Nekem azért utálta a kicsi, mert nem látott ki belöle.

2013. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A 9-18 kg-ig való ülést csak menetirány szerint lehet bekötni, míg a 0-18 kg-ig valót mindkét irányban, háttal is és menetirány szerint is. Akkor mi a kérdés?

Egyébként a 0-18 kg-ig való ülés pontosan ugyanaddig használható, mint a 9-18-ig, hiszen mindkettőt 18 kg-ig lehet használni.

2013. máj. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A hordozónkba akármilyen hihetetlen már nem tudom bekötni. A kérdésem arra irányult, hogy lehet-e menetiránnyal szembe bekötni. Főleg, mert sok helyen azt olvastam, hogy 9 hónapos kortól már lehet és ha stabilan ül a gyerek. Kisfiam 5 nap múlva 10 hónapos már feláll és lépeget is, ezért úgy gondolom már elég stabil a gerince arra, hogy a menetiránynak megegyezően üljön.


Köszi a válaszokat.

2013. máj. 17. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:

A 9-18-as mérete ugyanaz, mint a 0-18-nak......

Az utóbbit, nekünk ilyen van, 13 kg-ig lehet menetiránynak háttal bekötni. 9 kg-tól megegyezően. A hordozót mi is kinőttük, 4 hónaposan téli cuccban nem fért bele a fiam. Ezért vettünk 0-18-ast. Még nem akartam megfordítani, de kiharcolta, sokat autózunk 2-esben, amióta lát és kilát azóta jobban élvezi és nem sztrájkol. Most fordítottam csak meg az ülést, 10,5 hónapos. Nem hiszem, hogy amit vettetek lehet 2 féle képpen kötni.

2013. máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom, hogy nem lehet kétféleképpen bekötni csak szembe. Mielőtt megvettük sokat utána olvastam és mindenhol azt írták egy ülni tudó ilyen korú babát bele lehet tenni. Gondoltam megkérdezem én is, hogy biztos legyek benne.
2013. máj. 17. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!