Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak én a babájuknak?

Mit adjak én a babájuknak?

Figyelt kérdés

Az unoka tesom nem tudott felhívni, és most született meg neki a babája, én hívtam fel őt. Pedig be akartunk volna menni a Kórházba.

Ők nálam voltak benn, és hoztak Sió almalevet meg fornettit, de a pici fiamnak nem hoztak baba dolgot,

meg amikor kiengedtek a Kórházból akkor sem hívtak fel utána, és nem hoztak semmit a pici fiamnak, jó ez nem lényeg csak ugye jól esett volna mondjuk egy Pampers pelenka. Most megyünk látogatóba és nem tudjuk hogy mit vigyünk nekik.

Én nem bírom ki, hogy ne vigyek semmit sem, gondoltam hogy viszek nekik egy baba törlőkendőt,hütő rágókát, pampers pelenkát. Szerintetek ez jó ötlet??? Vagy vigyek azt amit ők is hoztak nekem???Kérlek segítsetek!!!!


2013. máj. 17. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez teljesen jó ötlet.
2013. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem te ne almalevet meg Fornettit vigyél, az a kórházba jó volt neked, de szerintem otthonra látogatóba kicsit fura lenne, vagy nem tudom. Szerintem a babának vihetsz valamit, de ne pelenkát, hanem rágókát, kisebb játékot...
2013. máj. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azt vigyél amit te is szívesen kapnál.

Amit leírtál teljesen jó, ez tuti mindenképpen kell.


Amit ök adtak és soha nem látogattak meg szerintem elég gáz, te ne legyél ilyen, te csináld úgy ahogy te jónak látod. Ök is úgy csinálták ahogy ök jónak látták.

2013. máj. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a pelenkának mindenki örül!! :) - az fogyóeszköz.
2013. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi kb 8 db hűtő rágókát kaptunk anno.
2013. máj. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!