Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan köztetek, akinek a...

Van olyan köztetek, akinek a babájának a szemét takargatni kell/kellett? Hogy viselte a baba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 17. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
minek?????
2013. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minek???? Mondjuk,mert azt mondta a szemész orvos...
2013. máj. 17. 13:04
 3/6 anonim ***** válasza:
6 és fél hónapos a kislányunk és egy hónapja ragasztgatjuk a szemét, felváltva. az elején piszkálta meg dörzsölte volt hogy három ragasztót is elhasználtunk egy nap, de már megszokta és nem zavarja. meg még akkor sírt az elején mikor felragasztottuk meg mikor le kellett szedni, de most már azt is tűri. este fürdetésnél szoktuk leásztatni, így nem fáj neki annyira, mert elég erősen rátapad ha nem áztattuk akkor bepirosodott a helye neki. A doki is azt mondta minél kisebb korában kezdjük annál jobban viseli, remélem használni fog és nem sokáig kell ragasztgatni, mert eltakarja a szépségét. :) De a cél érdekében mindent.
2013. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a babád?
2013. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
5 és fél hónapos,ma voltunk szemészeten,kancsalság miatt írta fel a doktornő.Sajnos a dioptriája is elég magas,félek,hogy fogja tűrni.Már leragasztottam az egyiket,eddig még elvan vele.Olyan rossz így látni szegényt,remélem tényleg használni fog.
2013. máj. 17. 14:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem használt. Kiskoromban sokat volt leragasztva a szemem, 2 eves korom óta vagyok szemüveges. A dioptriam kicsi,de mar ugy megszoktam hiányzik ha ninca. Ha este fáradt vagyok nagyon es nincs mar egy ideje rajtam szemüveg neha kicsit kancsulok,de egyébként nem tudja senki h kancsisagom miatt is fontos a szemüveg. Szoval mar egyaltalan nem latszik. A masik inkabb most mint ovis koraban mert a gyerekek gonosz csufolodok. Meglatod minden oke lesz. Ja 24 eves vagyok :)
2013. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!