Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megváltozott a viselkedése,...

Megváltozott a viselkedése, mit tegyek? Miért lett ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve:(14 hónapos a babám, egy mintababából alakul át jelenleg, egy igazi kis komisszá..Értem ezalatt, hogy üt ha neki nem tetszik valami, tépi a hajam,harap, és a többi babával is ezt játsza:(((Mindezek után csak nevet...Ha nem úgy van ahogy szeretné kiabál...Nehéz, és nagyon sok, reggeltől estig a kiabálásban létezni, és próbálni megregulázni! Kezd nagyon fogyni a türelmem, rászolók 1000szer, mutatom a simit helyette, vagy megmutatom ő mit csinál, persze enyhén, de már kínomban rá suhintottam a kezére, hogy nem szabad, de ezt sem erősen természetesen...De csak kinevet és folytatja!!! Ötleteket várok,ti mit tennétek ilyen helyzetben? Nem tudom mit csináljak, ezt tőlünk nem láthatta, de félek ha így megy tovább egyszer már el fogom magam üvölteni:((
2013. máj. 17. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Az en lanyom 20hos es honapok ota ezt csinalja. Mar en is ki vagyok voltam tole. Mikor duhebe jott harapni,kicsit ralegyintettem a szajara,parszor ezt eljatszottuk es megunta. Nalunk mostansag bunti jar a rosszasagert. A buntetes kb negyed ora jaroka es csukott ajto egyedul. Kitombolja magat es kijohet. Sokszor bevalik. Kitartas,ez a dackorszak;-)
2013. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!