Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1eves kisfiammal megyunk...

1eves kisfiammal megyunk juliusban Olaszorszagba nyaralni autoval (Jesolo, kb.650 km) Szerintetek ejjel vagy nappal erdemes utazni a baba erdekeit nezve? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

#Jesolo #Baba nyaralas
2013. máj. 17. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én éjjel utaznék.
2013. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyértleműen éjjel, míg alszik.

Lányomnak minden baja volt a melegben, unta magát, na meg hányt is.

2013. máj. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szinten ejjel,praktikusabb
2013. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is éjjel! Nekem is egyévesem van és most jöttünk haza vidékre 300 km! Nagyon rosszul bírta mivel már nem aludt végig és most kezdett el járni így alig akart ülni a kicsiban!
2013. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt hisezm az esti rutint megcsinálnám még otthon, aztán ha elaludt, becsempészném az autóba, és rögtön indulnék. Így ha még fel is kel, az autó elrázza a fenekét.
2013. máj. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:)
2013. máj. 17. 14:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nincs tapasztalatom,de én mindenképp éjjel mennék.
2013. máj. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi mindig úgy csináljuk a kicsikkel, ahogy az ötödik válaszoló írta. És nem csak a baba érdekeit nézve jobb éjszaka utazni, hanem a sajátotokra tekintettel is! Egyszer indultunk neki nappal (1450 km-t teszünk meg évente többször, külföldi család miatt), és az alapból 14-15 órás út 22!!! órásra nyúlt. Rengeteg megálló, evés, peluscsere, nyújtózás stb. stb. Ha éjszaka megyünk, általában tankoláson kívül csak egyszer kell megállnunk.
2013. máj. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!