Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valami jó módszer szoptatá...

Van valami jó módszer szoptatás alatti fogyásra?

Figyelt kérdés
5kg-tól kellene megszabadulni,viszont ugye salátafélét nem lehet enni szoptatás alatt..mégis mit egyek hogy fogyni tudjak?
2013. máj. 17. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Én sajnos lefogytam a szoptatás alatt,állítólag az fogyaszt,ha szoptatsz.46 kiló vagyok :(

Miért nem lehet salátafélét enni?Én minden nap eszem salátát.

Én készítem köretnek a húsokhoz.

2013. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyél nyugodtan salátát! A szoptatás fogyaszt, és a babakocsis séta is! Szoptatás alatt ne fogyókúrázz, mert maga a szoptatás is fogyaszt! Étkezz egészségesen, nem sok az az 5kg.!
2013. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem a kevés szénhidrát vállt be

szoptatás alatt is szabad, inkább zöldséget vagy bármi salit eszem köretnek

2013. máj. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Diètázni el,ne kezdj. A szènhidrát is fontos szoptarás alatt

ÈN tornaval hoztam magam rendbe

Amíg a fiam a játszószőnyegen ült,lefeküdtem mellè.Kis hasprès,stb..Jòt nevetett rajtam

Ezenkívül hullahopp karikáztam,mert a derekamon maradt inkább plusz. Vettem Leg-magicet,így a combjaim is a règiek :-)

Hozzáteszem mindent amit megkívántam megettem.

Salátát is eszek/ettem ezt honnan hallottad ???

Most 8 hòs a fiam ès másfèl hò alatt 3,5 kg ment le.Erősödtem is,formásabb is lettem

2013. máj. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Úgy, mint bármikor máskor, ha úgy szeretnél lefogyni, hogy vékonyabb is maradj. :) Rendszeres étkezés, semmi nasi, kevés fehér kenyér, krumpli, rizs, édesség, sok zöldség, gyümölcs. Az utolsó étkezés legkésőbb este 6-kor legyen, ezután másnap reggelig már ne egyél semmit. Meg persze mozgás, ha van rá lehetőséged, ha máshogy nem, sok séta babával.

Nyugodtan lehet salátát enni, abban van a legtöbb vitamin.

2013. máj. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mert ugy hallottam nem lehet sem paradicsomot,sem paprikát,sem uborkát enni amiből egy sali áll álltalában. Mert gondoltam vacsira ilyesmit ennék.

De mondták hogy nem lehet mert a babának árt. Mondjuk ennyi erővel szinte semmit sem lehetne enni..

Mert puffaszt stb.

2013. máj. 17. 18:09
 7/8 A kérdező kommentje:
gyümölcs meg ilyenkor nem sok minden van alma max de az meg savas,meg annyira nem szeretem,banán. Epret sem igazán lehet,majd ha jön a dinnye.. de az még kicsit odébb van
2013. máj. 17. 18:11
 8/8 anonim ***** válasza:

Azok akik azt mondták neked hogy nemlehet enni se paradicsomot,paprikát,uborkát... hat azoknak gratulálok..

Mèghogy árt a babának.szerintem azt se tudják mit beszèltek.vagy ők is hallották :-/

A lènyeg hogy nyugodtan ehetsz.Abban sok vitamin,tápanyag van

2013. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!