Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukák, akik otthon...

Kisbabás anyukák, akik otthon vagytok a picikkel! Kerestek valamivel egy kis plusz pénzt keresni otthon?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem dolgozhatok Gyes mellett,amíg egy éves nem lesz a baba,nem is szeretnék,csak jó lenne egy kis pénzt keresni itthon.Kíváncsi vagyok kinek mivel sikerül,pl.tartotok-e magánórát,árultok-e valamit,besegítetek-e valakinek pl.takarítani stb.
2013. máj. 17. 15:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nyelvórákat adok.
2013. máj. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel gyeden vagyok, semmiféle munkát nem végezhetek, persze feketén gondolom lehetne, de én nem kockáztatok, még egy rossz akarom felnyom a NAV-nál. Még az adóbevallások elkészítéséért sem kértem pénzt:)
2013. máj. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem gondolnám,hogy ha eladnál pár göncöt,vagy kitakarítanál valakinél felnyomna a NAV-nál.Én is adnék nyelvórákat,mert angol szakra járok egyetemre,de ahol én élek már szinte semmire sincs kereslet sajnos...:(
2013. máj. 17. 16:00
 4/12 anonim ***** válasza:

Egy másik gyerekre vigyázok heti 2x3-4 órát.

Nem pénzt kapok érte, hanem ruhát, húst, játékokat. De hoztak már tisztítószer-csomagot is.


A lányom 1,5 éves, a kisfiú 1 lesz.

2013. máj. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én adtam el hajcsatokat, zoknikat. Pici haszonnal, de az is valami :)
2013. máj. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Online nem tudnál órákat adni? Skypeon pl.
2013. máj. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó,jó ötlet:)
2013. máj. 17. 16:06
 8/12 anonim ***** válasza:

4-es vagyok: az egyik ismerősöm egy idős néninek segít. Takarít (hatalmas lakása van, de nem akarja eladni), bevásárol neki, minden nap visz neki ebédet.

Nem tudom, mennyit kap érte.

2013. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze mert eladnál pár használt cuccot, azért nem nyomnak fel, ezekkel nem is foglalkozunk:)

De ha már eljársz takarítani, na azért feljelenthetnek. Persze, ne járj így. Én nem rosszindulatból írtam, csak a NAV-nál dolgozok és ah tudnátok mikért feljelentgetik egymást az emberek, csak mert utálják egymást!

2013. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
uh,elhiszem:) főleg ha vannak irigyei az embernek.jobb az elővigyázatosság:)
2013. máj. 17. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!