Mikortól lehet?

Figyelt kérdés
Néztem ki kengurut h tenném bele a kicsit még lemegyek a kutyával sétálni, mert ugye könnyebb mint babakocsival sasszézni. [link] ezt néztem ki kilóra az van írva h 3tól már lehet. A lányom 3 hónapos elmúlt 5kg. Ti mikor raktátok bele először? Nem csak akkor lehet ha már magától tud ülni? Tanácstalan vagyok nem akarok rosszat a babának. A kendő azért nem érdekel mert tényleg nem sok időt akarok ezzel húzni csak kevés időre kéne naponta pár alkalommal. MAx 20 percet lenne benne. Tudnátok tanácsot adni? Köszi szépen előre is.

2013. máj. 17. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Szia


Én ezt a kengurut vettem meg még anno.4 pozíciós, így lehet olyat csinálni, hogy fekszik benne a baba.

Én nem tenném bele olyan kenguruba addig amíg nem tartja magát, mert nem jó a gerincének!

2013. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van kengurunk (Liliputi) szóval nem vagyok kenguru ellenes, de olyat semmi esetre se vennék, amit úgy hirdetnek, hogy előre nézve is hordozhatod a babát! Mert az nagyon nem jó a babának, tehát a gyártó nem tudja mi az ami ortopédilag jó!


Szerintem vegyél MeiTait azt könnyű feltenni, nem olyan, mint a kendő, de használhatod már 3 hónapos kortól!


Nekem Liliputi kenguru van ( [link] de még csak most 5,5 hónaposan tud úgy ülni benne a kisfiam, hogy kényelmes neki. Szóval szerintem a kenguru még korai neked.


[link]

2013. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam h nem hiszem h hasznos lenne a kis gerincének de mégis az van írva h 0 hónapos kortól lehet használni. Azon akadt meg a szemem. Köszi a linket :)
2013. máj. 17. 21:05
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az utolsó link nagyon tetszik és az ára se vészes. Akkor ebbe nem is lenne baj ha beletenném?? :)
2013. máj. 17. 21:07
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nézni is rossz a képeket amivel hirdetik azt a kengurut.

Soha nem vennék amúgy ilyet.


A mei tai jó döntés (habár nekem kendőm is van és max. 2 perc alatt felkötöm készre, tehát az is egyszerű, gyors),bár a 3 hónap, 5 kg még határeset, lehet, hogy elveszne a mei taiban a babád.

Én úgy tudom, csak a csatos hordozóknál kell megvárni, míg ülni tud, a kötözősnél nem.

2013. máj. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A meitai-al nem ártassz de lehet, hogy még nem tud akkora terpeszben "ülni", hogy kényelmes legyen neki. Viszont szerintem elég hamar belenő, szóval próbáld ki. Lehet, hogy olcsóbban is lehet kapni én anno vaterán vettem 5000 körül. Kengurunál biztosan jobb egyelőre!
2013. máj. 18. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!