Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki kombi kiságyat vett a...

Aki kombi kiságyat vett a picikéjének az utána szétszedte és használta heverőnek vagy vett másik ágyat! Milyen matracot és hol vettetek bele?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 07:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi kaptuk a kumbi kiságyat, és utána szét is szedtük. Ha jól emlékszem csináltatni kellett a matracot, de nem volt drága és talán az is valami kókuszmatrac volt. (előtte a kiságyban is az volt)
2013. máj. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekünk is az van...a legnagyobb méretű kókusz matracot vettük bele...az első gyermekem után szétszedtük,most újra összeraktam, mert 2dik babám született...csak a matracot cseréltem ki
2013. máj. 18. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok!
2013. máj. 18. 07:15
 4/11 anonim ***** válasza:
idén vettem a matracot az Auchion-ban nagyon jó áron...
2013. máj. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó válaszoló!Mennyiért és milyen méretűt vettél?
2013. máj. 18. 07:41
 6/11 anonim ***** válasza:

Mi mindegyiknek azt vettünk.


Mi egy egész kombi bútor szettett vettünk amihez minden van. Az ágy 140x70-es ehhez ott a boltban vettünk matrac rácsot+ matracot is.

Mikor a kistesó született, akkor nem kiraktuk a ngyobbat belöle, hanem a kicsinek is egy teljes bútor szettet vettünk ággyal.

A nagy most 2,5 éves most vettük le neki a rácsokat. Kb olyan 5 éves koráig lesz ez az ágy neki, utánna pedig egy emeletes ágyat fog kapni, de a bútor marad. Szerencsére ez a cég gyárt emeletes ágyakat is ami akár színben is illik a bútorhoz.


[link]


[link]


Èn nem is értem, hogy aki megengedheti az miért nem kombi bútort vesz a gyereknek.

Sokkal drágább ha veszel eg kiságyat+ pelenkázót. majd mikor nagyobb akkor egy heveröt+szekrényt, majd ha megint nö akkor nagyobb szekrényt+ emeltes ágyat.

2013. máj. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hol vettetek bele már a nagyobb matracot?
2013. máj. 18. 09:36
 8/11 anonim ***** válasza:

6-s vagyok.


nem vettünk bele nagyobb matracot. 140x70-es mikor bébi ágy és mikor lekerülnek a rácsok akkor is ugyan akkora marad.

2013. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja értem már!Köszönöm!
2013. máj. 18. 14:10
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os, szerintem a kérdező ezt értette kombi kiságy alatt:

[link]

Nem pedig egy egész babaszoba bútorcsaládot :)

2013. máj. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!