Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan pelus ami kibírja...

Van olyan pelus ami kibírja az éjszakát?

Figyelt kérdés

3 hetes a fiam és nem szokott éjjel kakiklni. Így nem is piszkálnám peluscserével. Amit már próbáltunk és nem volt jó:

1es, 2es libero

1es háppy

Van még itthon narancssárga pampers 2es méret. Ezt még nem bontottam fel. Jó lehet? Vagy egyéb márka?

3800g amúgy


2013. máj. 18. 09:30
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
nekünk a libero és a dm-es Babylove pelus is kibírja az éjszakát. most kettest adok a babámra, majdnem 5 kilós, nem ébred éjszaka.
2013. máj. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mi kezdettől a Pampers-et használjuk. Az én kislányom sem kakil éjszaka, így mi sem cserélünk pelust. 6 hetes korától pedig átalussza az éjszakát és nem keltjük. Még nem volt "baleset" a pelussal :)
2013. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
a papmpers newbaby-t és a premium care-t tudom a legjobban ajánlani. A lányom este 8kor alszik el reggel 5kor kel és addig nincs pelus csere. Simán kibírja. Ezeket használtam még nagyon pici volt már most h elmúlt 3 hónapos a zöld tescosat is veszem. Az se kell éjjel cserélni és soha nem ázott át. Ellenben a Hugies-ból mindig kikakilt meg pisilt. Szóval ezeket tudom tanácsolni saját tapasztalatból.
2013. máj. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

A Happy a világ legrosszabb pelenkája szerintem.


ami nekünk bevált és sosem folyt ki: Toujours (Lidlben kapható), Pampers Premium care.

A DM-es is jó, de annak rövid időn belül erős pisiszaga van.

A zöld Pampers se rossz, de akkor már inkább a Toujours.


Használtunk már Pennyset, Rossmannos saját márkásat, azzal se volt semmi gond.

2013. máj. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Igen, a háppy szerintem is tragédia. De kaptuk, így elhasználom. Már a lányomnál sem volt jó.


Gyanítom egyébként, hogy az éjszakai evés miatt nem bírja ki. Még 3szor eszik. Na de csak van olyan pelus ami így is kibírja. Legközelebb majd pamperst veszek.

2013. máj. 18. 09:59
 6/24 anonim ***** válasza:
a pampers active babyt ajánlom....soha nem volt még balesetünk és amit imádok benne ,hogy nem büdösödik:) a rossmanost nem szerettem mert durva,a happy iszony,a liberoból mindig kifolyt a pisi,amit még nagyon szerettem az a huggies de kivonták...
2013. máj. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok most láttam hogy 3eszik a babád,az enyém is 2-3-4szerszopizik éjjel az active baby ezt is bírja:)
2013. máj. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Az én lányom is szopik még éjjel 2-3-szor, simán kibírják az általam felsorolt pelenkák a 10-11 órát is.

2013. máj. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Premium care. Mi èjszakàra azt hasznàljuk. Soha semmi gond nem volt.
2013. máj. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
És melyik méretet ajánlanátok a súlyához?
2013. máj. 18. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!