Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is büdös a kókuszmatrac...

Másnak is büdös a kókuszmatraca? (Novetex)

Figyelt kérdés
Még kb. decemberben megvettük januári babánknak a kókuszmatracot, ki is csomagoltam és betettem a kiságyba. 3 hónapos koráig azonban nem aludt a kiságyban, most nemrég tettem át, viszont olyan erős szaga van még mindig a matracnak, mint újkorában (hiába szellőztettem többször is, most is hetente szellőztetem erkélyen). Nem penészes, nem úgy büdö, hanem olyan "új" szaga van. Még a gyerek ruháján is érzem, miután kiveszem a kiságyból. Kimegy egyszer ez a szag végre, vagy vegyek szépen egy jó minőségű szivacsmatracot? Azért gondolom neki sem lehet kellemes ezen a kellemetlen szagú matracon aludni.
2013. máj. 18. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:

A miénk nem Novetex, 7 ezerért vettük újan, de már akkor se volt szaga.

Fél éve használja a lányom, azóta is szagtalan, pedig nem szoktam szellőztetni.

2013. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Erus76 ***** válasza:
Miénk sem Novetex, aloe verás, egy szőrmeárusító boltban vettük az auchan-soron, semmi szaga sincs, 4,5 hónapja használjuk. Nincs hozzá kezelési útmutató? Mi kaptunk és garanciát is rá...
2013. máj. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 8-ért vettük a brendonban anno. Tény,hogy az első kibontásnál nagyon büdös volt,de aztan pár nap alatt kiszellőzte magát. Van egy jellegzetes szaga egyébként.
2013. máj. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Akkor ez a szag elvileg normális..

egyébként van még rajta garancia, 10 év, de akkor nem hívom fel őket. Csak elég kellemetlen, főleg, hogy a gyereken is érzem.

Köszi mégegyszer :)

2013. máj. 18. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!