Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első nyaralás babával külföldö...

Első nyaralás babával külföldön, mire figyeljek, mit ne hagyjak itthon?

Figyelt kérdés
1 éves kisfiammal Horvátországba megyünk 1 hétre. Éjjel indulunk, hogy reggelre odaérjünk, hogy ne kelljen kínlódnia egy örökmozgó babának, egész nap a melegben nyomorogni, még ha meg is állunk időnként. Mit vigyek, mi fölösleges, praktikus stb.
2013. máj. 18. 15:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A magától értetődő(pelus, naptej...) dolgokon túl ami nekünk a legobban jött:

- széleskarimás kalap, kettő(elvesztés/ vizesség esetére

- tetrapelenka(takarónak a dögmelegben, esetleg leégett testfelületek vizes borogatására, törülközőnek- gyorsan szárad)

- én az útra több kicsi üvegben készítettem innivalót, ott is jól jött, ha mentünk valahova, nem kellett nagy flakont cipelni

- ha édesvíz is van a közelben, akkor a szunyogriasztót se hagyd otthon

- rovarcsípésre való kence/ecsetelő(a Fenistillel vigyázz, fényérzékennyé teheti a bőrt, szóval válassz olyat, amivel lehet napra menni)

- útipatikába: hányás- és hasmenéscsillapító, roboráló por, égési sérülésekre Irix(vagy más szer), fájdalom- és lázcsillapító(ne kúpot, az hűtőben tartandó, inkább szirupot), kalcium vmilyen formában(allergiás tünetekre, csípés esetére)

- ha befér az autóba, akkor egy lavór pancsoláshoz(nem lehettek egész nap a víz mellett de jól jön az árnyékban töltendő órákra:) )

- hordozó ha van vagy tudtok kölcsönkérni, városnézéshez(sok helyen macskaköves- dimbes dombos a belváros, sok családot láttam küzdeni a babakocsival)

Most ennyi jut eszembe:)

2013. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!!!
2013. máj. 18. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!