Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon mi lehet ez fél éves...

Vajon mi lehet ez fél éves kislányomon?

Figyelt kérdés

Természetesen elviszem orvoshoz kedden, de addig is jól jönne egy kis megnyugtatás.

Csütörtökön vettem észre, hogy van egy lila folt az oldalán a bordájánál. Mivel folyton gurul annak tudtam be, hogy jól beütötte. Tegnap este fürdésnél vettük észre, hogy van alatta egy pukli is, nem is tudom mihez hasonlítsam, olyan, mint egy visszér, vagy mikor a véna kidudorodik. És lilás-sárgás. A férjem szerint lehet akár egy csípés is, de nem látok szúrt csatornát. Szóval fogalmam sincs, hogy mi lehet ez? :( Volt valakinél hasonló?


2013. máj. 18. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sincs ötletem. Mielőbb orvos, neki hátha lesz fogalma. Ne aggódj! Minden rendben lesz!
2013. máj. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a mielőbb sajnos csak a kedd. :( Aznapra úgyis van időpontunk a szokásos havi vizsgálatra.
2013. máj. 18. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudsz kepet feltenni? hatha ugy valaki tudna segiteni
2013. máj. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
próbáltam lefényképezni, de egyáltalán nem adja vissza :(
2013. máj. 19. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!