Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek is ennyit sír a babátok?

Nektek is ennyit sír a babátok?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat sír a kéthetes kislányom. Minden este kilenc körül elkezdi a sírást és éjjel egyig csak sír. Már mindent megpróbáltunk, minimális sikerrel. Nem éhes, pelusa kicserélve, a tápszerébe hasfájás ellen Espumizan cseppeket teszek a doktornő javaslatára, de akkor is ordít. Mitől lehet? Nálatok is van ilyen probléma?
2013. máj. 18. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

pedig ez hasfájás lesz, csak nem jó nektek az espumisan. nekünk pl. egy darabig jó volt tőle, aztán rájöttünk, h. jobb nélküle. próbálj valami mást. mi most teázunk.

egyébként a mi babánk is sírós, bár nincs mire alapozni ezt a kijelentést, mert első baba. éjjel nagyon jól alszik, viszont nappal sír látszólag ok nélkül. a cumi sokszor segítene, de 3 percenként kiköpi. ha nagyon nyűglődik ez 1,5mp re redukálódik. sőt, van olyan, h. a cumi sem segít, csak üvölt. nincs mit tenni, csak reménykedem, h. ahogy nő,egyre gyakrabban lesz jó kedve.

2013. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
én is gondoltam arra, h nem jó az espumizan, de éjjel egy órától viszont jól alszik, csak 4 óránként ébred fel. teát még nem javasolta a doktornő, mondván még picike rá. hát, a miénk sem nagy dudlis, pár perc után kiköpi ő is, éjjel meg nem is kell neki, pedig biztos nyugodtabb lenne tőle...
2013. máj. 18. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:

próbáld meg h az espumisant evés előtt csepegteted a szájába,nekünk ez és a szélcső vált be

a teát nem javaslom én sem,könnyen rá szoknak és ennek a cici látja kárát.

görcsoldó kúp esetleg?ha nagyon problémás a dolog én azt szoktam neki adni

2013. máj. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom is ezt csinálta. Este 8tól éjfélig, 1ig ordított. Espumisant én is használtam, de utána rájöttem, hogy nem segít a hasfájáson. Kb.5-6hetes koráig csinálta ezt, utána mint akit elvágtak.

Most 3hónapos. Végigalussza az éjszakákat. Este 8kor alszik el, reggel 7kor kel.

Mi HIPP édeskömény teát adunk neki a tápszer mellé. Nem hasfájós, nagyon nyugodt baba.

2013. máj. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tagnaptól más tápszert adunk neki. tegnap volt az első nap, h nem sírt órákon keresztül...még nem merem elkiabálni, de a tápszerváltás talán jó ötlet volt. köszönöm a válaszokat mindenkinek :-)
2013. máj. 20. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!