Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Este furdés vacsora, vagy...

Este furdés vacsora, vagy vacsora furdes a sorrend másfél évesnél?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen alszik el a lányom este. Ebéd után azonnal megy aludni, akkor nincs gond, gondoltam este is megcserelnem a vacsorát a furdéssel, hátha úgy jobb lenne a helyzet. Van aki így csinálja? Kap még alvás elott tejet a kicsi? Megissza?
2013. máj. 18. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak a sorrend pedig:vacsora, fürdés,ha kérik akkor táp, és alvás.
2013. máj. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát most lehet,hogy le leszek pontozva, de nálunk így nyáron, mindig máshogy van!

Van,hogy előtte eszik, van,hogy utána. Viszont még minden este alvás előtt kap egy kis tápszert!

De ha kint vagyunk a kertben, annyira játszana, annyira pörög, hogy nem akar enni! Ezért sokszor fürdés után kap enni!

2013. máj. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16 hónapos fiam este 6 körül vacsorázik velünk, 7-7.30 körül fürdés és utána még kap tápszert.
2013. máj. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 16 hónapos. Fél7-7 körül vacsorázik, és fél8-8 körül fürdés. Utána kap még egy kis kakaót cumisüvegből, azon el is alszik! :)
2013. máj. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vacsora 7 körül, 8-kor fürdés, alváskor tápszer.
2013. máj. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kerria ***** válasza:
vacsora 7 óra körül, majd 8 és fél9 között fürdetés, fél9-9 között tápszerrel egybekötött altatás. Amikor eleget ivott odaadja, pápázik, ekkor beteszem az ágyába, és kijövök. Ő meg szépen elalszik.
2013. máj. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányom 2.5 éves.Születése óta az esti fürcsi után van vacsi.Mikor még baba volt, akkor tápszer, ahogy nőtt ez úgy változott..már mint az étel.Én soha nem küldeném tele hassal vízbe.Én se szoktam úgy fürdeni.Nálunk ez a megszokott.Vacsora után csak fogmosás van, de ilyenkor már túl van a kakaó/tej iváson.Éjszakára csak sima vizet kap, így nincs az hogy még bármi cukrosat kapna fogmosás után.
2013. máj. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat
2013. máj. 21. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!