Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveg melegítő kérdés?

Cumisüveg melegítő kérdés?

Figyelt kérdés
Ujdonsült anyukaként kérdezem. Babám 7napos, tápszeres pòtlásra szorul. Eddig felforraltam a vizet, üvegbe öntöttem + a tápszer. Jol gondolom hogy a cumisüvegmelegitő kiváltja a vizforralást. Vagy hogy kell használni?
2013. máj. 18. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem váltja ki a forralást, csak melegít. A csapvizet mindenképpen fel kell forralni, a babavizet (pl. Jana, Szentkirályi) adhatod forralás nélkül.
2013. máj. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem váltja ki a víz forralást, az csak arra jó, hogy a hideg, előzőleg felforralt vizet meglangyosítja!
2013. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk én a babavizet nem forraltam soha, de nyilván a csapvizet kell.

De valóban, nem váltja ki a forralást, viszont két étkezés között melegen tarthatod benne a vizet! Én szerettem használni, főleg utazáskor jött jól!

2013. máj. 19. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!