Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pampers Babyfresh törlőkendőrő...

Pampers Babyfresh törlőkendőről elmondanád a véleményed?

Figyelt kérdés

Nedvesség, nagyság, szakadás...

Eddig A pampers sensitive volt a kedvencem. Viszont most van kuponom, amivel ha 6 csomag pamperset veszek, 300 ft-ra jön ki csomagja. A sensitive 56 db-os, a babyfresh 64, gondoltam kipróbáljuk azt, de elöbb kiváncsi vagyok a véleményetekre akik használtátok már.

Nedvességre a legrosszabb szerintem a Libero,olyat semmiképpen nem szeretnék.


2013. máj. 19. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:

A nagyságát nem tudom, sztem ugyanakkora, mint a sensitive.

Nedvességre, szakadásra nekünk nagyon bevált, egy sem ment szét, nem száradt ki, és az alsó kendők nem voltak "nedvesebbek", mint a legfelsőbb. Én is mindig akcióban vettem, több csomagot, mert úgy olcsóbb, és most a 2. babánál is ezt fogom venni, gondolom megint nagy tételben :)

A legkevésbé szakítható amúgy a Huggies volt, az nagyobb is néhány mm-rel, de se illatra, se árban, se nedvességben nem vált be annyira, mint a pampers.

2013. máj. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. AKkor megveszem a 6-os csomit.
2013. máj. 22. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!