Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet? 2 hetes babám,...

Mitől lehet? 2 hetes babám, sokszor teljesen nyugodt, van hogy altában de van hogy éber állapotban, látszólag teljesen ok nélkül keservesen felsír, majd megnyugszik.

Figyelt kérdés
Van hogy egész nap ezt játsza velünk, és nem tudjuk mitől lehet.Szerintetek? Tapasztalatok ilyet?
2013. máj. 19. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Az en babam is ket hetes es amikor faj a pocija akkor szokott hasonloan viselkedni. Bar nem sir fel de hirtelen elkezd nyoszorogni, egyertelmuen faj neki. Mi hasznalunk infacolt, valamennyire segit de azert meg mindig panaszkodik neha a draga.
2013. máj. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is szerdán lesz két hetes :)

Gratulálok csajok!

Nekem is felsír olykor, elég keservesen, és általában mikor bántják a szelek. Ha evett, tiszta a pelus, akkor valószínűleg a puki nyomja a hasiját.

2013. máj. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ezt gyanítjuk mi is.Mi a espumisan cseppel próbálkozunk,de ez sem tökéletes.Tegnap borzalmas napunk volt,bár lehet a vihar miatt.Nektek érzékeny a pici a frontra,a szeles időre?
2013. máj. 20. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:

A kettes vagyok...


Éjjel mi sem aludtunk (2-től 5-ig).. A viharra gyanakodtam én is, mert mostanáig nem volt ilyen gondunk, mindig szépen aludt 3-4 órákat.

2013. máj. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :) Jó egészséget a piciknek és Nektek!
2013. máj. 22. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!