Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2hónapos kislányomat 1percre...

2hónapos kislányomat 1percre se tudom lerakni a kezemből, mert azonnal üvölt. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
éjjelente alszik, de napközben csak akkor alszik, ha sétálunk, kocsikázunk, vagy ringatom, 2percig sem köti le semmi, amint leteszem, keservesen sir. nem birom már... mit csináljak? hagyjam sirni?

2013. máj. 20. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
alvás előtt meddig kell ringatnod,hogy elaludjon? mert ha csak 5-10 percet,akkor az még nem gond. de ha fél órákat,és egésznap csak kézben van el,akkor én leraknám egy kicsit. ha most nem szoktatod le erről,akkor később még rosszabb lesz..
2013. máj. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha fáradt, akkor elég 5-10perc, de ha nem, akkor ringathatom a következő szoptatásig akár... már kivagyok készülve teljesen
2013. máj. 20. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltad magadra kötni? Akkor szabad a kezed, mégis vele vagy. Ez köztes megoldás lehet, amíg elmúlik nála ez az időszak.
2013. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is magamra kötöttem, úgy sétáltam vele, meg csináltam a dolgokat. Hasfájós volt. Voltak ilyen rosszabb napok. Ne aggódj, ez is el fog múlni.
2013. máj. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ketteske ***** válasza:

Az én kisfiam is ilyen volt, aztán 3 hónapos korára megszűnt ez a dolog. Gondolom már nagyobb és jobban lekötik a játékai.

Most lesz 5 hónapos és már tök jól elvan fél órákat is magában.

Kitartás, nem lesz ez mindíg így. :)

2013. máj. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!