Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti mit csináltok,...

Anyukák, ti mit csináltok, hogy ne legyen minden napotok egyforma?

Figyelt kérdés
9 hónapos a kisfiam, szinte minden napunk egyforma,jó lenne gy kicsit ezen változtatni, mert egy kicsit kezdem unni. Persze ne értsetek félre, nem a kisfiamat unom, őt nagyon imádom,hanem azt,hogy minden nap csak az altatás,etetés, pelenkázás...
2013. máj. 20. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Rengeteget sétálunk,elmegyek postára,közértbe,kimegyünk játszótérre,ott egy-egy anyukával beszélgetek,elbóklászunk parkokba,áttolom anyósékhoz,ilyesmik.
2013. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Na erre én is kíváncsi vagyok.

Egyedülálló anya vagyok, így társaságom sincs. Szánalmas, de a napok programjai mostanában a különböző sorozatok :(

Az a hét fénypontja, ha elmegyünk a nagyszülőkhöz, a napi fix. program meg séta a boltba.

27 éves vagyok, mégis egy nyugdíjas életmódját élem :(((

2013. máj. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik játszótér, másik játszótér, elviszem fagyizni, cukrászda.

Elmegyünk Apa elé a megállóba.

2013. máj. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kerria ***** válasza:
63%

Szinte mindenhol találhatók babás foglalkozások


- baba-mama klub (általában ingyenes, vagy minimális tagdíjas)

- vannak fizetős foglalkozások 600-1000 Ft/alkalom Ringató, Zeneovi, Zenebölcsi, úszás...

- tervezz valamit a hét minden napjára, pl H-bevásárlás, K- játszóterezés, Sz- babaklub... és így el fognak különülni a napok.


Nálam ezek váltak be :)

2013. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk már az is változatosság ha nem mindig ugyanabba a boltba megyünk, ha más útvonalon sétálunk, vagy felfedezünk más játszótereket:-) nálunk minden nap van séta, játszótérbolt, tehát ez nem változatos. A fizetős programokra nem tudunk elmenni és egyébként sem érezném jól magam gazdagék között. Apa kulföldön, egész nap egyedül a kicsivel....elég egyhangú pedig nagyonszeretem:-)
2013. máj. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Van hobbim van életem és viszem a babát mindenhova. Nem unatkozunk..
2013. máj. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!