Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónaposan ennyi fog? Nem...

14 hónaposan ennyi fog? Nem kevés?

Figyelt kérdés
Sok anyuka mondta,hogy nagyon kevés foga van a lányomnak 14 hónapos létére,összesen 6 darab.Le van"maradva" a lányom tényleg??Nem zavar,ennyi van és kész,csak nagyot néznek mikor megkérdezik és válaszolok...
2013. máj. 20. 20:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
..bocsi ,látom,hogy van fogzás kategória is már....elnéztem :D
2013. máj. 20. 20:56
 2/14 anonim ***** válasza:
Én fiamnak is ennyi volt ennyi idősen.
2013. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 gabszem ***** válasza:
nincs lemaradva , minden gyerek más. Az enyémnek 13 hónaposan már 16 foga volt. De ismerek olyat ahol 1 évesen jött ki az első fog. Majd szépen kibukkannak.
2013. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom tegnap lett 14 hónapos, kb két hete jött ki az alsó két foga! Örülök ,hogy legalább 2 van neki, olyan rég vártuk már! :-D
2013. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Óóó,köszi a válaszokat,megnyugtattatok!!!!Akkor nem vagyok egyedül:)
2013. máj. 20. 21:35
 6/14 anonim ***** válasza:

Barátnőm kislányának 5 volt ennyi idősen. Az én lányom most 15 hónapos, 11 van neki. Ma épp kérdezte valaki mennyi foga van, és teljesen le volt döbbenve, hogy milyen sok...

Ne aggódj, a te kicsidnek is kinő mind! :)

2013. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nekem 12volt ennyi idosen ocsemnek 4, es semmi hatranya nem lett, sot, meg 16 evesen is volt tejfoga, szoval minel kesobb jon a rendes fog annal kesobb romlik
2013. máj. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Nekem a fiam 17 honapos es csak 6 foga van. Pont most jon neki a hetedik :) En is aggodtam, hogy keves, de idovel majd kibujik mind. Akkor lenne baj ha meg egysem lenne nekik. Ne aggodj...
2013. máj. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szia!Egyáltalán nem vagytok lemaradva:-)A doki szerint 2 -2 és fél éves korig ki fog jönni az összes tejfogcska:-)Megnyugtatás képpen nagyobb lányomnak 1 évesen már volt vagy 12 foga,a huga május 15-én volt 14 hós,és ezen a napon jött ki az ELSŐ foga..azóta sincsen neki több..:-) Szóval nincvs miért aggódni..gondolhatod,rám hogy néznek,mikor mondom,hogy egyetlen foga van :-)De őt nem gátolja,mindent megeszik.. :-)Üdv:Tamy
2013. máj. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A lányomnak is későn jöttek, de nem volt lemaradva semmiről. A fiamnak meg korán. Semmi jelentősége. Ki fog jönni mindegyik, valószínűleg mostantól kicsit gyakrabban fognak kibújni. Nyugi! :)
2013. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!