Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két hós babát elvinnétek...

Két hós babát elvinnétek lakodalomba?

Figyelt kérdés
Sajàt városban lenne, 2 percre lakunk a hoteltől!!!
2013. máj. 20. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
rövid időre maximum
2013. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem
2013. máj. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe nem jutna elvinni, inkább a Mamira hagynám, s haza mennék meg szoptatni.
2013. máj. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Semmi esetre sem! Egy lagzi nem kisbabának való hely. Gondolj a zajra, a sok emberre....
2013. máj. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Disi ***** válasza:
32%
10 hetes volt a kislányom mikor elmentünk egy lagziba. Éjfélkor jöttünk haza, egyáltalán nem éreztem jól magam. Nem vittem, másik városban volt. Most voltunk egy lagziban, ide a menyasszony tesója hozta a 2 hós babáját. Végig aludt, evett, aludt.
2013. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem!
2013. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Èn is csak rövid idöre.

Szerintem elmennék pont abban az idöben mikor alszik, ha tudom, hogy 3-4 órát alszik és aztán haza vele.

De hogy 2 percre laktok akkor mindenképpen. Ha te még vissza mennél, akkor ha van kire hagynod akkor simán el tudsz menni.


Ez szerintem arról szól te mennyire akarnál menni.

Mi az 1 hós lányunkkal Frankfurtban sétálgattunk és ültünk be kávézóba. nem messze latunk és jöttek látogatók. két etetés között mentünk, szuper volt.

2013. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
77%
Gondolj a zajra, a sok emberre és légyszíves a menyasszonra is. Neki ez a nagy napja, nem hiszem, hogy örülne, ha a vendégsereg a cuki kisbabától lenne elájulva. A menyasszonyok általában fiatalok és még nem anyukák. Nekem akkor még nagyon rosszul esett volna, ha nem velünk foglalkoznak.
2013. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Én úgy nőttem fel, hogy már ennyi idősen vittek lakodalomba, és én hálás vagyok érte, mert beleszoktam, és akár mekkora zaj van mellettem, alszok, mint a tej. :)
2013. máj. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam hogy elviszem az esküvőre ..addig anya (aki nem lesz meghívva tologatja a

a városban)

Aztan vissza gratulációra . Ez max két óra . Aztàn haza - furdés szopi alvás és én vissza vacsira. Ez megint max két óra és aztàn haza.

2013. máj. 20. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!