Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy mondhatta ezt az edesanya...

Hogy mondhatta ezt az edesanyam? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Ferjemmel mar 4 eve szeretnenk babat es vegre sikerult. 38 hetes terhes vagyok és kislanyt varok. Eldontottuk ,hogy Ramira lesz a neve. Az anyukam azt mondta, hogyha ezt a nevet adjuk az unokajanak, akkor o nem kivan a kicsi nagymamaja lenni. Ez nekem nagyon rosszul esett , de mi eldontottuk ,hogy ez lesz a neve es nem akarunk rajta valtoztatni.


26/N


2013. máj. 20. 21:43
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%

Férjed arab, török, vagy egyszerűen csak ki akartok b*szni szerencsétlen gyerekkel???


Kicsit durván fogalmazott anyukád, de érthető a reakciója egy ilyen név hallatán.

2013. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
56%
Én se értem,hogy miért nem lehet szegény gyereknek rendes nevet adni!??
2013. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%

Rettentően sajnálom, anyukád igen rosszul kezdi a nagymamaságot... :(


Amennyire lehet, próbálj nem foglalkozni vele, bár el tudom képzelni, mennyire fáj. Készülj a szülésre, anyaságra. Anyukádnak ne mondj semmit, igenis gusztustalanul viselkedett. Majd rájön magától.

2013. máj. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
72%
Ez a név szerintem sem a legjibb választas, de hát mit lehet tenni? Anyukád mérge jogosan, de azért azt biztos nem gondolta komolyan, hogy emiatt nem akar nagyi lenni, majd megszokja szegény.
2013. máj. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Inkább simán Míra legyen.
2013. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szerintunk szep nev. Es itt Londonban senki nem nezett rank furan miatta. Amugy Spanyol eredetu.
2013. máj. 20. 21:51
 7/31 anonim ***** válasza:
63%
Valamelyikőtök származása megkívánja hogy a gyerek ilyen nevet kapjon? Ha nem, akkor ne csináljatok már élő céltáblát a gyerekből. A nagyi kicsit túlspilázta de tényleg gáz lesz szegénynek a neve.
2013. máj. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Nyugi! Gondolom Anyukádnak régebbi stílusú neve van ami nem gond, ugyanúgy mint az enyémnek. Mikor első babánkat vártuk és még nem tudtuk milyen nemű lesz már volt 2 lány illetve 2 fiú nevünk. Mindegyik névre volt egy-két kedvesnek nem mondható szavuk. Mi mondtuk, hogy vagy tetszik vagy sem ez lesz a neve ha fiú lesz és ez ha lány. Aztán megszületett a kicsi megkapta a már kiválasztott neveket ami nem szokványos, szóval nem tömegnév.

Első perctől kezdve imádják és születése óta egyszer sem jött fel, hogy de hülye neve van a kicsinek, vagy csúnya ez a név vagy ... Sőt büszkék, hogy nem hétköznapi vagy régimódi a név. Azóta eltelt 3 év és most várjuk a második babánkat, kérdezik, hogy mi lesz a neve, most még mi sem tudjuk csak pár szóba jöhetőt mondunk, de már nem szavazzák le azt sem ha azt mondjuk, hogy Júlia, Csilla, Nóra, Sára, Ramóna, Jennifer, Csenge vagy... (bár ezek egyik sem játszik nálunk)

2013. máj. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem akarunk valtoztatni a neven. Ha nem is tetszik neki akkor sem kellett volna ezt mondani szerintem. Nekem nagyon rosszul esett.
2013. máj. 20. 21:52
 10/31 anonim ***** válasza:
84%
Hogy őszinte legyek, nekem nem tetszik a nev. De ha anyádnak ennyi este van es ennyi érzés szorult bele, jobb is, ha nem kész jelen a gyerek életében.
2013. máj. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!