Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónap körüli babátok...

20 hónap körüli babátok milyen magas és hány kiló? Miket "tud", és szeret?

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 22:37
 1/8 Kerria ***** válasza:

17,5 hónapos kislány, 83 cm, 10,4 kg.

Miket tud...Hinta-palinta verset majdnem kívülről. Akkor a kutya, macska, tehén, kacsa, malac, madár hangokat és a neveket, ezenkívül elég sok szót ismer és használ. Amiért oda vagyok a "tessék" ha odaad valamit ezt mondja, és imádom. Jár, szalad, hintázik, ugrál, csúszdázik. Imád kint lenni a szabadban, annyira, hogy újabban elfelejt szólni ha kaka van (ez egyenlőre csak gyűjtőnév, pisi, puki, és a kaka is ide tartozik), de eddig ha benn voltunk jelezte, ha valami történés van. Ami nem megy :( az az evés... a kanállal össze vissza hadonászik. Ha etetem szépen eszik, de egyedül nem akar menni neki... bár megmondom őszintén nem is tudom, kéne e ilyet tudnia

2013. máj. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Nem azért kérdeztem, hogy miket kellene tudniuk, azért is tettem idézőjelbe. Szerintem ez a legcukibb korszak, amikor próbálják a gondolataikat átadni, mindig tanulnak, mindent egyszerre akarnak...:) Imádom. A fiamtól elérzékenyülök, amikor az mondja: köszönöm, bocsi, puszi. Az enyém labdázni szeret nagyon. Könyveket nézni, énekel-táncol, szóval cuki.
2013. máj. 20. 23:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Fiam93cm körül volt (most már 2 éves 97cm), 13,2kg. Semmit nem tud sajna, nem beszél. Mutogat, jön, megy mászik fel mindenhova
2013. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

87 centi, és kb 12,5 kg. Husimusi :)

Mondja, hogy kérem, köszönöm, tessék, apáé, anyáé, utánozza az állathangokat, vonat hangját, autó hangját, dudát, imád motorozni, és a labdákért meg van őrülve.

2013. máj. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Fiú?
2013. máj. 21. 14:15
 6/8 anonim ***** válasza:
lemaradt, elnézést, kisfiú bizony.
2013. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lányom 21 hónapos,91cm és 13kg.

Sok szót ismer,szinte mindent megért,ha akar,most próbál mondatot "szerkeszteni" a szavakból.Iszonyat hisztis korszaka van,ha vmi nem úgy van,ahogy ő akarja :)

Kutyákért oda van.

2013. máj. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az én fiam is imádja az állatokat, főleg a kutyánkat. Ő is most rakja össze a mondatait. Nagyon édi.
2013. máj. 22. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!