Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg fog így tanulni minden...

Meg fog így tanulni minden mozgást? Kisfiam 6 hónapos ( korazülöttsége miatt igazából még csak 4) és imád ölben lenni.

Figyelt kérdés
Igazából ha elbírnám ő naphosszat az ölemben lenne, ha fekszik akkor is vele kell foglalkoznom, ami nem baj, csak félekhogy nehezebben tanulja mg a mozgásokat. Minden nap tornázunk, 2 hete egyszer már megfordult hasra, pár nap múlva vissza is, de azóta semmi. Persze sokat van ölben, de biztosan volt ezzel így más gyereke is azoktól kérdezem, hogy náluk hogy ment a mozgásfejlődés?
2013. máj. 21. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha 6 hónapja született akkor bizony 6 hónapos, te sem x év 9 hónapos vagy , ez baromság.

Ha hordozó kendőben rajtad van az hasznos ,és még tormáztok is.Tedd le rendszeresen hogy önálló játékra is szoktasd.

2013. máj. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A korrigált életkora alapján még igenis csak 4 hónapos! Ha ennyi volt a hozzászólásod bölcsebb lett volna hallgatnod....
2013. máj. 21. 14:18
 3/4 tinuska97 válasza:
0%
xD persze. Én is kora szülött vagyok mégsem számítok kevesebbnek. De hogy cirkuszolsz a saját igazad miatt. Nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés. Az ilyen ember minek kérdez,ha utána úgyse tetszik a válasz neki? Válaszolhatsz engem lefoglal hogy nem érdekel :P
2013. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kedves hozzászóló! Ha bunkó akartál lenni, sikerült! Szánalmasan ostoba vagy! Egyébként pedig nem is te lettél megszólítva.
2013. aug. 18. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!