Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vendégségbe viszitek a 2-3...

Ha vendégségbe viszitek a 2-3 hónapos babátokat, megkéritek a háziakat a kézmosásra?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 10:23
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2013. máj. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
60%
Nem viszem ilyen idősen vendégségbe, de ha valaki meg akarja fogni, mosson is kezet, akár otthon vagyunk, akár nem.
2013. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
nem de alap annélkül hogy megemlieném
2013. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

2-3 hónaposan a nagyszülőkön kívül máshová még nem vittük a fiúnkat, a nagyszülőknek pedig evidens volt, hogy kezet mostak, mielőtt a fiúnkat megfogták.

Egyébként aki olyan, az úgyis meg fogja mosni előtte a kezét, aki meg nem olyan, az meg jól fel fog háborodni, hogy hogy jössz te ahhoz, hogy az ő házában megmond, hogy mikor mosson kezet vagy egyáltalán feltételezed róla, hogy nem tiszta a keze. Általában ez így szokott lenni. Egyébként elvárható dolog lenne, én is úgy nyúltam a fiamhoz, hogy tiszta volt a kezem, de ha valakit erre figyelmeztetni kell, akkor oda biztos nem vinném.

Meg amúgy sem tesz jót, ha ilyen kicsinek, akinek még gyenge az immunrendszere, olyan sokat van emberek közt.

2013. máj. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Amennyiben meg akarják fogni,igen. Sőt,a mai napig frászt kapok,ha valami családtag csak úgy hozzá akar nyúlni,hogy kezet sem mosott. Ilyenkor szólni szoktam,hogy legyen szíves mossa meg a kezét.
2013. máj. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
* még annyi,hogy ahogy előttem írták,van,aki felháborodik ezen. De persze,az egy dolog,hogy nem úgy koszos a keze,mint mondjuk annak,aki virágot ültetett két perce. Engem az zavar nagyon,mikor valaki bagózik és utána kezet sem mos és úgy akarná megfogni. Vagy amikor tudom,hogy előtte bevásárolni voltak,megfogtak bevásárlókocsit,egy csomó élelmiszert (amit még ki tudja,hogy kik),ajtót,stb.
2013. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem vagyok elég talpraesett, az én szüleim mindíg kezet mosnak, de anyósom soha, pedig vonattal jön, és akkor sem amikor mi magyünk hozzá... szerencsére még semmi baja sem lett a babának. Hangosan szoktam mondani hogy "akkor én kezet mosok mert utaztunk/kint voltunk" stb, de nem veszi a lapot.
2013. máj. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Igen!! És néha úgy néznek rám mint valami földönkívülire. Az ő kezük nem koszos, mindig mondják, én meg erre azt mondom, elhiszem nekik, csak ez nekem egy megnyugtató dolog :)))) Aztán nagy nehezen megmossák. A család mondjuk nem, de az ismerősökkel, barátokkal mindig van ebből nézeteltérés :D
2013. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
3 hónaposan már kezdtem a kutyánkhoz szoktatni. Nemhogy kezet mosni :)
2013. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!