Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 9 hónaposom...

Normális, hogy a 9 hónaposom még mindig olyan kis ijedős? Többi lent

Figyelt kérdés

Fél az 1 éves unokanővérétől, meg a 4 évestől is. Tegnap is föléálltak és elkezdett sírni. Újfenn az idegenektől is fél,de azt betudom a szepa szorongásnak, de hogy a gyerekektől is fél, nekem egy kicsit fura...

Vagy csak egyszerűen ilyen érzékeny a külvilágra? Vagy szocializálnom kellene? Mikor fog ez változni? Tapasztalat esetleg? Egyébként tipikus többemeberes baba.


2013. máj. 21. 10:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 5 éves lányom,ennyi idősen ő is ilyen volt,aztán azért később javult a helyzet,de ő most is nagyon érzékeny és szégyenlős.A hugija most 7 hónapos és már most látni teljesen más természet,idegenekkel sokkal közvetlenebb és mosolygosabb,de azért őt is meg tudják ijeszteni!!Szóval vagy kinövi vagy nem,de én azt tanácsolom vidd minnél többet közösségbe,hátha ez segít..
2013. máj. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én 9 hónaposom is eleinte tartózkodó, de ha kedvesen viselkednek vele és nem letámadják,akkor hamar megbarátkozik gyerekekkel felnőttekkel egyaránt.

Pár hónapja egy kislánytól ijjedt meg, erőteljes hangja van a kislánynak,és ahányszor megszólalt, az én gyermekem szája legörbült.. :D Szerintem jobb ha többször van kisgyerekekkel,esetleg vele egyidőssel :)

2013. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!