Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hat hónapos babátok mikre...

A hat hónapos babátok mikre képes már? Ja és van-e már fog, ha van milyen hamar jött ki?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 11:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Majus 5.en lesz 6 honapos a kisfiam. Fordul ide oda, probal felulni illetve tegnap ota probal negykezlabra allni. Sejtesunk szerint most kezd majd gyakorolni a kuszas maszasra. De persze meg arrebb van, hogy sikeruljon neki.

Egyik naprol a masikra minden jel nelkul megjelent alul 2 foga. Masnap mar erezni is lehetett harmadnap mar rendesen latni. Most mar latni elegge kinn van. Sajnos harap is vele szoval felve szoptatok :(.


5 honaposan kezdtem hozzataplalni, mert rengetegszer szopizott es akartam egy kis szabadsagot. Most ugy nez ki a tizorai lassan kivaltodik, megeszik sok alma/barackot es utana mar immel ammal szopizik. Most mar 8x szopizik csak egy nap (volt ennel sokkal tobb).


Ejjel sokaig 2x kelt, par napja 1x, remelem marad is igy. Kb ennyi :).

2013. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

5.5 hónaposan fordult hátról hasra vissza azóta se most 7 hónapos. Nincs még foga.

Te babádnál mi a helyzet?

2013. máj. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1 nappal 4 hónapos kora után fordult hasról hátra, visszafelé pár héttel később, de ezt még csak párszor csinálta. Hasról hátra is csak ritkán forog, inkább nyüszög, sír, ha már nem jó neki hason.

Foga még nincs, most 5,5 hónapos.

2013. máj. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az én babóm jövő héten lesz hat hós. Hasáról átfordulgat már a hátára, de olyan kis esetlen néha, úgy löki meg magát lendületből és mindig beüti a kobakját. Hátról hasra egyszer fordult a szemem előtt, de sztem csak véletlen volt, mert annyira el akart érni egy játékot, azóta sem csinálta. Szóval forgolászik de ritkán. Inkább kúszik mint a kommandósok, azt viszont nagyon élvezi. A hétvégén vettem észre hogy jön az alsó foga, mert kenegetem neki már éjszakára mindig és éreztem hogy érdes, akkor láttam hogy a hegye már kinn van. A mellette lévő is jövőbe van ,de ott még csak az iny púposodik. Hát ennyi. Ahogy olvasom talán mozgásba annyira nem vagyunk lemaradva. A körülöttem lévő anyukáknak mind szuper gyerekei vannak, akik már hetek óta átgurguláznak a szobán....gondoltam itt megkérdezem csak az én gyerekem nem szuperkategóriás... ;)
2013. máj. 21. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is 6 hónapos múlt a kislányom. Már kinn van az alsó két foga, és ha ráharap az ujjamra, akkor rendensen fáj is. :) 5,5 hós kora óta fordul meg ide-oda és ha hasra rakom, akkor a hasán körbe-körbe kúszik, úgyhogy körbe van rakva játékokkal. Nagyon ügyes és teljesen oda voltam, hogy amikor elmúlt 5 hós még semmit nem akart csinálni aztán szép lassan ráérzett a dolgokra. Sajnos régebben nekem is kétszer kelt, de most már nem tudom mi van vele, mert nagyon sokat forgolódik éjjel, ficánkol, és ő sem tud aludni meg én sem, egy kicsit megvisel, de ki kell bírni. Mivel tápszeres már elég régóta így én már, ebédre is bébikaját adok neki. Úgyhogyy az ki van váltva. Hát röviden ennyi... :D
2013. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányom akkor "szuperkategóriás", mert kúszik 1 hete, forog ide- oda már 4 hónapos kora óta, és 3 foga van. :-) De én is csak elhűlve nézem, hogy mit tud, a fiam ilyenkor még szó szerint SEMMIT nem csinált. Minden baba más, úgyis előbb -utóbb mindegyik megcsinálja, amit kell, teljesen felesleges ez az összehasonlítósdi. :)
2013. máj. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

6,5 hónapos a kisfiam, hátról hasra fordul már egy hónapja - visszafele még nem megy neki. A hasán körbe-körbe kúszik, de még nem halad előre-hátra. Pár napja felhúzza a térdeit maga alá és megtartja néhány másodpercig. Kint van a két alsó foga már 3 hete. Imádja a pocakját, kiváltottunk már 3 étkezést.

2013. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!