Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Humana Baby Fit banános...

A Humana Baby Fit banános tápszerről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
7 hós fiamnak azt írták fel,mert másik fajtát nem evett meg.

2013. máj. 21. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én 7 hósom is azt issza, gondolom meg van vele elégedve mert megissza. :)
2013. máj. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Enyém 9-10 hós volt, mikor ezt kezdte inni, mert előtte vettem vagy 5-6 félét, de azok nem kellettek.

Most 2,5 éves és még mindig ezt issza, mert úgy szereti :) :)

Jó sűrű tápszer, jól keverd el, nehogy csomós legyen. Én villával szoktam jó alaposan.

3 éves korig felírhatják a dokik.

Mondjuk mivel az én gyerekem nem refluxos, 2 éves kora után már nem volt pofám feliratni receptre, így is tök jó fej volt a doki, hogy felírta.

2013. máj. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen kicsit csomós marad ha nincs jól elkeverve ezért is írják, hogy 70 fokra kell melegíteni a vizet. De nem nagyon foglalkozom vele mert a kislányom szereti nagyon és nem bukik mióta ezt issza. 6,5 hónapos.
2013. máj. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a fiamnak keményítette a székletét, körtét kellett neki adnom
2013. máj. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Leírnátok a legjobb tanácsot,hogy a legegyszerűbb csomómentesen elkeverni?
2013. máj. 21. 21:58
 6/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Én a cumisüvegbe rakom a vizet melegen, abba a tápszert, rá a cumit és összerázom, ennyi. Csomómentes.
2013. máj. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én ma reggel csináltam neki először, de csomós maradt.Csak 80 ml-t szívott ki a cumisüvegből,mert megunta,hogy ki-be-ki-be rakom a szájába,hogy a dugulást megszüntessem. A többit kanállal adtam neki.Hát ez nem megoldás.Pedig ráztam rendesen pár percig.Még habos is volt.
2013. máj. 22. 09:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a villás megoldást még nem próbáltam. Elkeverem és a szűrőjén Aventes tárolódobozba átszűröm és vissza a cumisüvegbe.
2013. máj. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Meleg víz és villával nagyon gyorsan keverni, nem vacakolni. Így nem lesz csomós.


De itt olvastam, hogy átszűrik páran.

2013. máj. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
58%
Látom nagyon règi a kèrdès,de nekem csak most aktuális.Nem tudom hogy èn csinálok-e valamit rosszul, bár a leírás alapján szoktam, de nekem nem hogy nem csomós,de semmivel sem sűrűbb mint a sima normál tápszerek...hmm
2017. júl. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!