Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elsőnek milyen nemű babát...

Ti elsőnek milyen nemű babát szerettetek volna, és végül milyen lett? Mit szóltatok, mikor kiderült?

Figyelt kérdés
Persze, az egészség mindenek előtt, de a szíve mélyén biztos mindenkinek megvan a maga elképzelése. :)
2013. máj. 21. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem még nincs gyerekem, de lányt szeretnék elsőre :)

(Persze, akkor se leszek szomorú, ha fiú lesz:)


18/L

2013. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányt szerettem volna és az is lett, másodjára is kislányt akartam, de fiú lett,akkor azt hittem, micsoda tragédia,de életem "szerelme" lett, imádom 50 lányért sem adnám oda
2013. máj. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányt szerettem volna, de fiú van a pocakomban, ami első hallásra sem szomorított el, mert így is nagyon örülünk a babának. Lehet, azért sem viselt meg a dolog, mert azért annyira nem éltem bele magam, hogy lány lesz. De van egy ismerősöm, aki szintén lányt szeretett volna, de fiú lett, és annyira nem bírta magát túltenni rajta, hogy az egész terhessége alatt csak ez volt mindenkivel a beszédtémája.
2013. máj. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiút szerettem volna, mindig elég fiús lány voltam, nem tudtam elképzelni hogy babázni fogok meg csajos ruhákat válogatni meg hajgumit-hajcsatot venni és frizurát csinálni.


Lányunk lett.

Kicsit rosszul érintett, egy ideig szomorú voltam miatta. De csak pár napig.

Ráadásul anyósom világ életében szeretett volna lányt, de 4 fia van, féltem hogy megpróbálja "kisajátítani" a lányunkat. Szerencsére nem így lett :-)

2013. máj. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiút szerettünk volna és az is lett. :) Édesanyám kislányt szeretett volna nagyon, de imádja! :)
2013. máj. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányt,de a szívem mélyén azt hiszem,hogy mégiscsak fiút,mert folyton vele álmodtam,mindig fiú volt az álmaimban. Végül fiú lett és annyira imádom,nem is tudom elképzelni,hogy most milyen lenne egy kislánnyal. Totál bele zúgtam,fülig szerelmes vagyok :) remélem a második kislány lesz,mert három pasiba szerelmesnek lenni már durva :))
2013. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A ferjemmel mindig kislanyt szerettunk volna, de mikor terhes lettem valahogy ereztem hogy fiu lesz. Az ultrahangon mar meg sem lepodtem mikor mondtak hogy fiu. Azota sem tudnam elkepzelni hogy lanyunk legyen es meg csak 3 hetes de borzaszto nagy a szerelem! :) Azert majd egy kishugit el tudnek kepzelni kesobb..
2013. máj. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
minden vágyam egy gyönyörű kislány volt és kislányom született,én annyira szerettem lányos anyuka lenni,hogy második babánál méginkább kiscsajt akartam....kislány lett:)
2013. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Világ életemben kislányt akartam, aztán mikor babás lettem, azt hittem valamiért fiú lesz. Aztán kiderült, hogy lány lesz... Őszintén szólva, napokig nem tértem magamhoz. A 16. héten derült ki 100%-ra, előtte csak sejteni lehetett. Másnap mikor mentem az AFP vizsgálatra, ott könnyeztem a váróban, hogy lányom lesz. :) Mondanom sem kell, az örömtől.

Másodjára hasonlóképpen örülnék egy kisfiúnak majd! :)


27 hkm

2013. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én titkon fiút szerettem volna, páromnak sokáig mindegy volt. Aztán egy barátunk áradozott az újszülött kislányáról, és hogy mennyire szerelmes belé, erre a párom "rájött", hogy ő kislányt szeretne.

Mikor kiderült, hogy fiú, nagyon boldogok voltunk, ő rettenetesen büszke lett, hogy a családban ő az elsőszülött fiú, és tőle fog "származni" az elsőszülött unoka is, aki szintén fiú...

Azt hiszem, Tökivel komplett a családunk, és az életünk!

2013. máj. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!