Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit illik vinni egy újszülött...

Mit illik vinni egy újszülött babalátogatóba ajándékba?

Figyelt kérdés
A kismama elég igényes... Illik-e a kismamától megkérdezni vagy ennek is meglepetésnek kell lennie?

2013. máj. 21. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg, hogy mire van szükségük! Én csomó felesleges dolgot kaptam, örültem volna, ha valaki megkérdezni, hogy mit szeretnék. Ha meglepit szeretnél, akkor esetleg valamilyen nagyobb méretű (62-68) ruhácska, szundikendő, kis könnyű csörgők, zenélő felhúzható játék, zenélő forgó kiságy fölé vagy ilyesmi. Babaápoló szereket én kaptam, de nem örültem, mert újszülöttnél úgyis gyógyszertárit használ az ember.
2013. máj. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy igényes, vagy pénzéhes. :)

Én is igényes vagyok, de úgy vagyok vele, hogy inkább kérdezzenek rá a kedves látogatók, hogy mit szeretnénk, mi hiányzik, nyilván figyelni fogok, hogy apróságot kérjek. A pelenka és popsitörlő nagyon hasznos ajándék, sosem lehet elég belőle. Kérdezz rá, milyen márkát preferál az anyuka. Igaz, a pelenka drágább, de itt egy jól nevelt anyuka mindig több opciót mond, hogy tudj választani éppen aktuális anyagi helyzetedhez mérten.

Lehet venni kis ruhát is, de kérdéses, hogy vajon tetszik-e majd. Vehetsz rágókát, valami kis plüss figurát, felhúzható zenélő játékot (ezek ugye drágábbak), de lehet venni kis zoknit (ebből viszont egy rakattal fog kapni), későbbi babaétkezéshez holmikat.

Ha hasznos ajándékot szeretnétek, szerintem, kérdezzetek rá bátran. Felénk sosem volt sértődés belőle, hogy telefonáltunk a látogatás előtt pár nappal, hogy mit vihetünk meglepetésbe. :)

2013. máj. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan kérdezd meg, akkor biztosan olyasmit kap, aminek örülni is fog.

Mostanában elég sok kisbaba született a rokonságban, mindig megkérdeztem, és soha nem sértődtek meg, sőt, volt aki kifejezetten örült neki. És lehet, hogy meglepő, de volt, aki pelenkát kért, mondván, hogy az soha nem elég. :)

2013. máj. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!