Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket étkezést váltsam ki?

Melyiket étkezést váltsam ki?

Figyelt kérdés
Reggel 6körül szopi,9kor ismét,délben főzelék,3kor szopi,6kor tejpép,mert így jobban alszik. 7-fél8 alvás, 9 körül ébred még egy szopira,majd kb.hajnali 4-kor szopizik ismét. Csak azért tettem fel a kérdést,mert ugye (gondolom) 5 étkezésnek kellene lennie egy nap, reggeli,tízórai,ebéd,uzsi,vacsi. De mivel ő 6x eszik,teljesen belegabalyodtam.
2013. máj. 21. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én a 9 órást vagy a du 3 órást váltanám ki gyümölccsel. És a hajnali 4 órást elhagynám. Gondolom már 6 hónapon túli a babád, akkor már nincs szükség éjszakai etetésre, már kibírják az éjjelt.
2013. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a reggel 9 órásra gondoltam.
2013. máj. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Az a helyzet,hogy én is elhagynám :-) de ő nagyon ragaszkodik hozzá,ebben a fix időpontban kel és nem nyugszik,nem kell neki se víz,se ölelés,se ringatás,csak cici. 8 hónapos már és a doki is mondta,hogy ennyi idős korára kell kiváltani 3 étkezést. És hogy addig kapja a K vitamint,amig nem lesz 2 a szopik száma. De én ezt sehogy sem tudom megvalósítani,egyelőre úgy néz ki.
2013. máj. 21. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!