Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sok van még ahhoz, hogy...

Sok van még ahhoz, hogy elkezdjen kúszni?

Figyelt kérdés
Kislányom lassan 3 hete, a hasán körbe kúszik, de még nem akar előre mozdulni. Mindig csak az óra mutató járásával megegyező irányba kúszik körbe, a másik irányba nem. Még rugózni sem rugózik előre. Szerintetek sok van még a beindulásig?
2013. máj. 22. 08:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja elfeleljtettem írni, hogy egy hete múlt 6 hónapos.
2013. máj. 22. 08:52
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lassan megindul. Én is folyamatosan figyelem a kisfiamat, ő is 6 hónapos múlt. Nekem is a hasán pörög meg 2 napja azt vettem észre, hogy elkezdett hátrafelé tolatni. Azt olvastam, hogy elször hátrafelé indulnak me, aztán próbálják a térdeiket maguk alá húzni.
2013. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát,ezt nehéz így megmondani. A fiam 4 hónaposan kezdte ezt a körbe-körbe dolgot,aztán tolatott,most 7.5 hónapos és kb. 7 hós kora óta kúszik,de ezalatt a 2 hét alatt fel is ült,fel is állt és most a mászással próbálkozik.
2013. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!