Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes babák anyukái! 4...

Anyatejes babák anyukái! 4 hónapos kortól lehet adni estére pár kanál tejpépet a babának? Ez már hozzátáplálásnak számítana? Anyatejjel keverném be. Milummil vaniliás vagy Hipp banán őszibarack?

Figyelt kérdés
Most múlt 3 hónapos a babám. Eddig szuperül van anyatejem,de estefelé már fürcsi után nagyon bealszik,nyammog a cicin,szerintem nem is szopja ki azt a mennyiséget,amit lehetnne,pedig van tejci.Nyolckor lefekszik,fél kilenc fele elalszik,ha jól becicizik akkor fél négy fele kelt,ha nem, akkor fél kettő-kettő fele. Nem tudom, hogy fürcsi előtt is kéne picit adnom neki, de teli hassal nem akarom fürdetni.Még nem vezetném be a tejpépet estére,de megvárnám a 4 hónapos kort.Ha anyatejjel összekeverem,akkor fürcsi előtt szabad neki adni belőle? fürcsi után meg cicizne ugyanúgy,aztán azon meg elalszik ugyis.

2013. máj. 22. 08:54
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
szerintem ráérsz 6 hós korában adni neki ilyeneket, főleg ha van még tejed bőven. Mi akkor adtuk, fürcsi előtt tejpép, utána cici, mikor már nem volt tejem, akkor tápszer. Soha nem keveredett fel a pocakja, mondjuk nem is volt rá kényes.
2013. máj. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!