Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti milyen teát adnátok a 7...

Ti milyen teát adnátok a 7 hónapos gyerkőcnek?

Figyelt kérdés
Van,hogy sima babavizet adok neki, de néha szeretném ízekhez is szoktatni. Eddig vettem neki granulátumos teákat, azt nagyon szerette, de cukrozottak,így csak hébe-hóba kap belőle. Kamilla teát, és mecsek baby teát adtam neki. Minden napra mást. De kamillát nem szeretnék állandóan. A mecsek baby elfogyott, de azt már nem vennék neki, mert már nagy fiú.Mit ajánlanátok, amit szabad ilyen idős babának innia? Ami nem 600 Ft, hanem olcsóbb?Filteres is lehet.

2013. máj. 22. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyümölcstea,csipkebogyó.Gyümölcsleveket is adhatsz neki.
2013. máj. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a Rossmanban veszek sima filteres gyümölcsteát. Rajta van az összetétel, ha nincs benne apró magvas gyümölcs, nyugodtan adhatod neki. Az én fiam nem issza meg a vizet, de ezt ízesítés nélkül issza, naponta kb. fél litert.

Ja és egy doboz (20 filter) 300 valamennyi forint.

2013. máj. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapos kora óta Pickwick gyerekteát adok a kisfiamnak, cukor nélkül. Nagyon szereti. Szerintem már megpróbálhatod.
2013. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Írnál konkrét példát,hogy milyen teáról beszélsz?Én is szinte mindent a rossmannban veszek, de eddig a fent említetteken kívül másfajtát nem mertem adni neki.
2013. máj. 23. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:

A fentieken kívül adhatod még:

citromfű főzet, rooibos tea mivel koffeinmentes.

2013. máj. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!