Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítsam 2 hónapos...

Hogyan tisztítsam 2 hónapos babám fülét?

Figyelt kérdés
2013. máj. 22. 09:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Most ez a kérdés komoly? A sajátodat hogyan tisztítod? Biztonsági fülpiszkával kitörlöd,ennyi. Nagyon bonyolult feladat...
2013. máj. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja és... 2 hónapja hogy tisztítod? Vagy még egyszer sem pucoltad ki a fülét?
2013. máj. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Képzeld el 1-es és 2-es válaszoló, hogy én még a 9 hónapos babám fülébe egyszer sem nyúltam fültisztító pálcikával. Elvileg felnőtteknek sem lenne szabad, bár ezt én sem tudom betartani. Csak azt kell a babánál letörölni óvatosan, ami kifolyik. Én fürdés után szoktam a törölközője sarkát kicsit megnedvesíteni és azzal óvatosan megtörlöm.
2013. máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
fülpiszkálóval nem szabad!!(fül-orr-gégészeten mondták az ismerősömnek)Ami kijön magától,azt kitörlöd fürdésnél.
2013. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nekem a védőnőm nem ajánlotta h bele nyúljak de már látok egy kis zsírt a fülébe.. gondoltam h valami spry vagy valami
2013. máj. 22. 10:08
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad fülpiszkálóval, vagy ha azzal tisztítod, akkor csak a külső részét! A belsőt nem kell bántani.
2013. máj. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 ketteske ***** válasza:
Csak azt töröld ki, amit elérsz, nem szabad belenyúlkálni!
2013. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Direkt erre a célra van baba fülpiszkáló,biztonsági,ami csak épp a peremét tisztítja. Én erre a piszkára gondoltam,de mindegy,1-es voltam.
2013. máj. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Biztonságinak nevezett fültisztító pálcikával sem szabad a baba fülébe nyúlni. Kifejezetten tiltják a fülészek és ez eléggé köztudott dolog. Nem az a baj, hogy nem tudod, hanem hogy ilyen tudatlanul elfogadhatatlan hangnemet engedsz meg magadnak.
2013. máj. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!