Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Semmi nem használ, mit csináljak?

Semmi nem használ, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hét hónapos babámat másfél hónapja táplálom hozzá és mostanában sehogy sem tud kakilni. Eddig is nehézkes volt az új ételek miatt,de most már odáig fajult,hogy nem tud éjjel aludni,annyira fáj tőle a hasa és erőlködik,de nem megy neki. Próbáltam rostos gyümilét adni(amugy anyatejes),meleg fürdőt,maszírozást,tornáztatást,Laveolac szirupot,olajat a főzelékbe,Sinlacot(orvos javasolta),lazító ételeket,egyszóval mindent és semmi nem segít rajta. Hőmérőzéssel nagy nehezen kijön egy kicsi,de ennyi. Segítsetek mit tehetnék? A doki a Sinlacot mondta,meg valami pezsgő kúpot írt fel,de azt mondta azt csak végszükség esetén,de szerintem beadom neki,de ha az sem hat? Hosszútávon tuti nem fog,akkor hogy segítsek rajta? A doki még annyit mondott,majd ha megszokja az ételeket könnyebb lesz. Oké,de addig nem fog tudni aludni éjszaka?
2013. máj. 22. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk dettó ez volt!! Nekem a Mira bébivizet ajánlották a patikában,azóta minden nap azzal csinálom meg neki a reggeli tápszerét,mivel egy nap csak 2 decit lehet neki adni! ( kicsit sós!)

Mi 4 hónapig minden nap szenvedtünk a kakival,és 3 hónapja használom,azóta minden nap van kaki,van hogy 2x is!

Egy próbát megér:)

2013. máj. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miket adsz neki enni? A spenót anyatejjel elég hashajtó, a körte, szilva is, ezeket már eheti nyugodtan. Banánt, céklát ne adj neki, mert az fog. Csinálj neki édeskömény teát, az is szokott segíteni. Ha ezek sem, akkor vidd orvoshoz, mert ez nem valami szerencsés helyzet.
2013. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én kis lekvárt adtam neki,utána jól megszoptattam,ezt néha alkalmaztam,aztán tényleg átállt a gyomra a szilárdabb kajákra is
2013. máj. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A Mira vizet kipróbálom,hátha segít. Körtét eszik tízóraira vagy sárgadinnyét,tegnap tökfőzeléket főztem neki és attól se tudott kakilni. Nem értem mi a baj. :-(
2013. máj. 22. 12:49
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

az alma is szokott segíteni.

nálunk fél óra múlva már tele is a pelus egy kis reszelt almától :)

2013. máj. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget,a Mira víz segített. Szegénykém annyit kakilt,nem csodálom,hogy fájt a pocija. A doki szerint megint fogzik,mert az első fogak is szorulást okoztak nála,de mondjuk nem ennyire.
2013. máj. 23. 15:12
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Örülök neki,hogy segíthettem!!:)
2013. máj. 25. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!